На Закарпатті з дворогосподарств крадуть металеві труби, вино і навіть ...вудки!

Підозрюваних у скоєнні злочинів поліцейські затримали та отримують доказові свідчення.
Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам працівники Ужгородського відділення поліції розкрили крадіжку з дворогосподарства 56-річного мешканця Чопа. Із підвального приміщення, що належить чоловіку, викрали 20 літрів вина, а з подвір’я — вудки та металеві труби. Як з’ясували поліцейські, до злочину причетні двоє 15-літніх хлопців.
Один із них — мешканець Чопа, інший — житель села Тарнівці. Обставини справи з’ясовуються.
Ще одного 15-річного підозрюваного в крадіжці затримали поліцейські Виноградівщини у смт. Великі Ком’яти. Хлопець зізнався, що викрав 30 метрів металевої сітки у своєї 63-річної односельчанки. За фактом розпочато слідство. Працівники сектору кримінальної поліції Мукачева затримали 29-річного місцевого мешканця, який викрав каналізаційні труби з підвалу будинку по вулиці Росвигівській. Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України.
Воловецькі правоохоронці розкрили крадіжку мобільного. Телефон, вартість якого потерпіла оцінила в 2 тисячі гривень, у заявниці викрали, коли вона перебувала в приміщенні банку. Речовий доказ поліцейські повернули власниці — 38-річній місцевій мешканці. Затримана 51-річна односельчанка потерпілої у скоєному зізналася та надає показові свідчення.
Крім того, нагадуємо, що працівники територіальних підрозділів поліції Закарпаття за лічені години розкрили ще 5 крадіжок.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- Поліція Ужгородщини затримала осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП
- На Рахівщині поліція затримала чоловіка, причетного до торгівлі наркотиками
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон
- «Швидка» скоїла наїзд на дитину: поліція Закарпаття розслідує аварію у селі Кваси
- Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї: підозрюваного затримали під час продажу автомата Калашникова
- На Закарпатті кіберфахівці СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували новий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Мукачівщини засуджено водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП
- Четверо травмованих у ДТП на Берегівщині: поліція затримала п’яну водійку
- У Сваляві зі студентами зустрілися поліцейські та ветерани війни – розповіли про досвід, можливості та службу
- У 12 разів вище норми: в Ужгороді патрульні зупинили п'яну водійку, яка влаштувала ДТП

До цієї новини немає коментарів