В ужгородському "ПаДіЮні" нагородили переможців проекту "Зореграй-2018"

Вихованці діляться здобутками, демонструючи досягнення та напрацювання, радуючи глядачів здібностями і талантами, які розкрили впродовж року тут, у стінах палацу. А найкращі, найуспішніші гуртківці урочисто отримують цінні призи та заслужену нагороду – „Зореграй-2018”.
День свята закриття навчального року розпочався з традиційного футбольного турніру „Кубок „ПАДІЮНу”. Емоції, захват вболівальників, напруження, спортивна жага перемоги панували в той день на полі! У змаганнях взяли участь найкращі дитячо-юнацькі команди нашого краю:ФК „Синевир” „ПАДІЮНу” і ФСК „Фаворит”. Судив матч арбітр Пребуш Віктор. За підсумком чемпіонату перемогу здобув ФСК „Фаворит” із с. Шишлівці Ужгородського району.
О 15-00 спортивну естафету перейняли юні гімнастки „ПАДІЮНу”. На відвідувачів чекало справжнє свято грації та ніжності – показові виступи з художньої гімнастики „Весняна рапсодія”. Юні спортсменки вміло вправлялися і зі стрічкою, і з м?ячем, демонструючи свої вміння та пластику. А вже ввечері на всіх чекав святковий концерт і церемонія нагородження кращих із кращих номінантів щорічної премії „Зореграй-2018”. Директор „ПАДІЮНу” привітала усіх присутніх із святом закриття навчального року і наголосила на тому, що наші вихованці яскраві та креативні особистості, на яких чекає велике майбутнє. „Я щиро вдячна усім батькам, адже без вас наші спільні успіхи були б не можливими”, – зазначила зі сцени Світлана Ганущина.
Розпочалась концертна програма з урочистої церемонії нагородження переможців „Зореграй -2018” та їх педагогів, яким вручили відзнаки та привітали бурхливими оплесками. На глядачів також чекали найкращі концертні номери вихованців творчих колективів Продюсерського центру, Танцювальної корпорації друзів, студії сучасного танцю „Бліц”, секції художньої гімнастики, театральної студії „Синтез” та студії пантоміми „Енергія мім”, відділу „Джерела”, завдяки яким гості свята мали можливість поринути у світ музики, танцю та театральних дійств. Завдяки юним падіюнівцям присутні поринули в казкову атмосферу дитячої творчості.
Джерело: Закарпатський обласний Палац дитячою та юнацької творчості
До теми
- В Академії культури і мистецтв відбувся фольклорно-мистецький форум «Барви народного танцю»
- В Ужгороді відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді стартував Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця».
- Ужгородський скансен оприлюднив програму до Дня музеїв
- В Ужгородському скансені відкрили виставку живопису Аврелії Федор
- У краєзнавчому музеї ім.Т.Легоцького триває персональна виставка живопису Василя Вовчка «Весняні мелодії»
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт «Музика єднає покоління»
- Майже 50 ікон представили на виставці в Ужгородському кафедральному соборі
- Сьогодні в Ужгородському скансені представлять виставку витинанок Марії Бурдяк та Галини Дудар «В моїм серці Лемковина»
- Пленер «Рожевий цвіт» надихав і активізував художників до творчості просто неба
- Закарпатські митці представили традиційну «Великодню виставку»
- В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
- Ужгородський скансен запрошує шанувальників мистецтва на виставку живопису та декоративної кераміки «Магія весни»
- «Ритми Великодня» - у музеї ім.Т.Легоцького в Ужгороді відкрили виставку
- Ужгород приймає V Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку на честь чеського архітектора Петра Кропачека
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Визначено переможців Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту представили виставку «Сільваші. Випадковості та монохроми»
До цієї новини немає коментарів