Міський велозаїзд в Ужгороді: дощ і сотня сміливців

На жаль, через сильний дощ захід вирішили перенести, однак навіть негода не завадила продемонструвати, що Ужгород – велосипедне місто!
На площі перед Закарпатським обласним музично-драматичним театром зібралися близько сотні поціновувачів здорового способу життя і двоколісного транспорту. Ужгородці сім′ями і колективами, веселими компаніями і одноосібно прийшли, аби підтримати чудову ініціативу і долучитися до розвитку культури велосипедного руху в місті.
«Ми покажемо, як нас є багато і як потрібна Ужгороду велоінфраструктура!», – ці слова ведучих з ComedyOrg бурхливо підтримали учасники заходу.
Зі сцени лунала музика, велосипедисти розминалися, фотографувалися, хтось ремонтував свого двоколісного друга… У цей же час організатори проводили екстрене опитування серед присутніх щодо перспективи заїзду у зливу. І хоч частина учасників заявили про готовність старту, все ж було колегіально вирішено перенести заїзд і продовжити спілкування вже у затишній кав′ярні.
Варто зазначити, що Big City Ride – це не лише швидкість, вправність і веселий івент, це ще й можливість отримати приємні подарунки. Про розіграш було повідомлено напередодні заїзду. І хоча захід перенесли, але приємну його частину з подарунками від веломагазинів міста скасовувати не стали.
Невідомо, на скільки відтермінували сьогоднішній заїзд, але знаємо точно, що вже за кілька днів, а саме 1 липня, Ужгород знову масово пересяде на велосипеди, адже спільнота Uzhhorod Bicycle Culture святкуватиме свій другий день народження. Святкувати ужгородські велосипедисти планують велопоїздкою навколо міста за маршрутом Ужгород – Дубки – Гута – Невицький замок – Ужгород. Отож, якщо підтримуєте велокультуру і велорух Ужгорода, то завітайте 1 липня о 13.00 на площу Театральну, звідки стартуватиме заїзд.
Сміливцям, які сьогодні все ж приїхали на Big City Ride, окрема подяка за драйв і організованість!
Завтра ж Ужгород не лише відзначатиме День Конституції, але й порине у насичену програму 9-го Параду Наречених! О 9.30 наречені здійснять забіг з Поштової на Народну, а вже з 19.00 містом курсуватиме весільний кортеж, піший парад та стартуватиме шоу-програма на сцені перед облдрамтеатром! За будь-якої погоди Show Must Go On!
Катерина Ірха для uzhgorod.net.ua













До теми
- В Ужгороді сьогодні провели в останню земну дорогу 49-річного Героя Бориса Барча
- «Світло віри і сили: сакральні пам'ятки Закарпаття з колекції ужгородського скансену» - завтра в Ужгороді відкривається унікальна виставка
- Завтра, 12 листопада, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Бориса Барча
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгородській міськраді нагородили працівників соціальної сфери, партнерів та благодійників
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Завтра Ужгород попрощається із полеглим Героєм
- В Ужгороді перевіряли готовність Пунктів незламності
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

До цієї новини немає коментарів