Як прокурори Закарпаття з колегами-іноземцями співпрацюють

Даний напрям є надзвичайно важливим для Закарпатської області, яка межує з чотирма Європейськими країнами і з огляду на актуальність розслідування злочинів транснаціонального характеру, роль відомства на міжнародно-правовому напрямку стає з кожним роком все актуальнішою.
Участь у заході взяли заступник начальника відділу правової допомоги Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ Гоманюк Олексій, заступник начальника відділу екстрадиції Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ Колесник Валерій, старший викладач відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство НАПУ Геселев Олексій (в режимі відеоконференцзв’язку), а також керівники місцевих прокуратур, їх заступники та інші прокурори, які відповідають да даний напрям.
Під час семінару доповідачі поділилися власним досвідом співпраці під час кримінального провадження. Зокрема обговорено практичні аспекти надання міжнародної правової допомоги при проведенні процесуальних дій, перейняття кримінального провадження, екстрадиції, а також проблемні питання створення і діяльності міжнародних спільних слідчих груп, розслідування кримінальних проваджень, які надійшли від іноземних компетентних органів в порядку перейняття кримінального переслідування та особливості здійснення міжнародного співробітництва під час кримінального провадження в децентралізованому порядку.
Підсумовуючи зустріч присутнім наголошено, що саме якісний рівень організації виконання запитів з міжнародно-правової допомоги в області залежить від професіоналізму прокурорів Закарпаття, які надають правову допомогу у кожній конкретній справі.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- Ошукували громадян ЄС - до суду передали справу шахрайського кол-центру, який діяв на Закарпатті
- На Закарпатті прокуратура викрила схему розтрати палива Укрзалізниці на понад пів мільйона гривень
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- В ОВА розповіли особливості цьогорічної вступної кампанії до військових навчальних закладів
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- На Закарпатті викрили корупційну схему вимагання та отримання хабарів від військовозобов’язаних за встановлення інвалідності
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- На Рахівщині прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо керівника поштового відділення, яка привласнила майже 70 тис. грн
- На Закарпатті прокурори повідомили підозри трьом проросійським інтернет-агітаторам
- Прокуратура Закарпаття зареєструвала провадження про неправомірне затримання редактора місцевого медіа-видання
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- На Закарпатті прокуратура передала до суду справу держреєстраторки, яка підробила документи на 2500 гектарів лісу
- У Закарпатській обласній станції переливання - гостра нестача третьої групи крові з негативним резус-фактором
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- На Закарпатті - новий обласний прокурор
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- На Закарпатті прокурори погодили підозру ужгородцю, який оприлюднив у соцмережі пересування військової техніки
До цієї новини немає коментарів