Мікрик із фурою "поцілувалися" на Закарпатті — 1 людина пішла у небуття

У п’ятницю, 10 серпня, близько 15-ї години в поліцію надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими у селі Верхній Коропець, що на Мукачівщині.
Як з’ясували правоохоронці, водій мікроавтобуса марки «Hyundai», рухаючись у напрямку міста Іршава, виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення із вантажівкою «Volvo». Водій легкового автомобіля, 57-річний мешканець с.Баранинці Ужгородського району, від отриманих травм загинув на місці автопригоди. Мешканець Іршавщини, який керував вантажівкою, травм не отримав.
Поліція розпочала за даним фактом кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Слідчий призначив ряд експертиз з метою встановлення причин та обставин аварії.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- Вогонь не прощає легковажності: понад два десятки загиблих у пожежах на Закарпатті із початку року
- Перечин встановив рекорд України в номінації "Найбільша кількість гібіскусів на одній локації"
- «Контракт 18–24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну аварію на Хустщині – загинула велосипедистка
- Від початку року закарпатські поліцейські Закарпатської області зафіксували 229 ДТП із потерпілими та загиблими
- УжНУ посів 12 місце в Україні за кількістю вступників
- Фестиваль «Кіно cусідів» в Ужгороді
- Поліцейські Закарпаття розслідують смертельну аварію за участі автомобіля «швидкої» на Тячівщині
- В Ужгороді до Міжнародного дня молоді проведуть форум «Формула покоління»
- У лікарні помер 16-річний закарпатець, який отримав поранення після вибуху гранати
- В Ужгороді вчетверте проходить міжнародний фестиваль «Кіно сусідів»
- ДБР розслідує обставини смерті громадянина України – етнічного угорця – в лікарні на Закарпатті
- В Ужгороді патрульні виявили автомобіль-"двійник"
- Рятувальники та медики деблокували водія, автомобіль якого перекинувся на дах і опинився у воді
- Нетвереза та без права керування — патрульні в Ужгороді оштрафували водійку на понад 58 тисяч гривень
- На Закарпатті відкривають новий профільний ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою
- Скоїв ДТП і втік — ужгородські патрульні встановили встановили водія та притягнули до відповідальності
- Хочеш стати штурмовиком? У 128-й бригаді тренують тих, хто не вагається
До цієї новини немає коментарів