Магічна водяна "стіна" у горах Закарпаття з’явилася років десять тому!

Магічна водяна "стіна" у горах Закарпаття з’явилася років десять тому!
Невдовзі тут з’явиться вказівник, щоб ще більше відвідувачів змогло насолодитися його красою та прохолодою, адже чимало з тих, кому все ж таки пощастило його відшукати – не проти скупатися у водоймі.

 

Цікавих місцин на Закарпатті безліч і найприємніше, що завжди можна знайти щось нове. На Свалявщині, дорогою до гори Стій, на туристів чекає сюрприз – водоспад, проте знайти його можуть лише найдопитливіші.

Зі слів старшого майстра лісу Михайла Сулігана, на території лісництва котрого знаходиться гідрологічний об’єкт, водоспад утворився штучно. Колись у селі Вовче діяло рибне господарство. Проте після розпаду Радянського Союзу підприємство занепало, а водозабір залишився.

Михайло Суліган працює старшим майстром лісу вже 30 років. Каже, що пам’ятає ще діючий водозабір. А от водоспад тут утворився років з 10 тому. Не всі туристи про нього знають, оскільки знаходиться він трохи вбік від головної дороги. Проте лісівники кажуть, що невдовзі тут з’явиться вказівник, щоб більше відвідувачів змогло насолодитися його красою та прохолодою, адже чимало з тих,кому все ж таки пощастить його відшукати – не проти скупатися у водоймі.

До речі, на території лісового фонду цей маршрут є дуже популярним і серед велосипедистів. Тож якщо у вас є двоколісний друг і ви не знаєте, куди б поїхати на вихідні, – зверніть увагу на цей водоспад.

Джерело: Прес-служба ЗОУЛМГ

 

19 серпня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів