Цьогоріч закарпатці сплатили 13,8 млн грн податку на нерухомість

Цьогоріч закарпатці сплатили 13,8 млн грн податку на нерухомість
Протягом січня-жовтня цього року мешканці Закарпатської області поповнили місцеві бюджети, сплативши 13,8 млн грн податку на нерухоме майно, вiдмiнне вiд земельної ділянки.

 

Фахівці органів ДФС Закарпаття нагадують, що даний платіж нараховується фізичним особам – власникам об’єктів нерухомості за звітний 2017 рік у поточному році. Такий платіж нараховується фізичним особам – власникам об’єктів нерухомості за звітний 2017 рік у поточному році. Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад у розмірі, що не перевищує 1,5% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Базою оподаткування є 1 кв. метр. Оскільки мінімальна заробітна плата на 1 січня 2017 р. становила 3 200,00 грн, то граничний розмір ставок не повинен перевищувати 1,5%, або 48,00 грн за 1 кв. метр.

Слід зазначити: якщо нерухомість використовується їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності), то пільги з податку не застосовуються.

ДФС у Закарпатській області

 

23 листопада 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів