Ярослав Галас зустрівся з "євробляхерами": до чого дійшли?

Ярослав Галас зустрівся з "євробляхерами": до чого дійшли?
Присутні хотіли дізнатися про долю звернення до Президента України щодо внесення змін у діючий закон про легалізацію «євроблях», яке направив Голові держави керівник краю Геннадій Москаль.

 

– За нашою інформацією, звернення зараз знаходиться на розгляді в юридичному департаменті Адміністрації Президента, – повідомив Ярослав Галас.

Обидві сторони дійшли спільної думки, що невирішення питання «євроблях» може спричинити колапс на кордоні в період різдвяно-новорічних свят. Адже із середини грудня українці повертатимуться із заробітків додому. Причому значна частина заробітчан їхатиме на нерозмитнених «євробляхах» через міжнародні пункти пропуску на Закарпатті.

Ярослав Галас наголосив, що питання з «євробляхами», яке має такий резонанс на Закарпатті, постійно знаходиться на контролі керівництва області. Найближчим часом відбудеться зустріч із представниками Закарпатської митниці, Головного управління Національної поліції та начальниками прикордонних загонів для вироблення спільної позиції щодо недопущення колапсу на кордоні в новорічно-різдвяний період. Однак ключ розв’язання проблеми з розмитненням «євроблях», як і раніше, знаходиться у Верховній Раді України.

Інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

 

04 грудня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів