Українська армія отримає турецькі дрони Bayraktar

Українська армія отримає турецькі дрони Bayraktar
Укрспецекспорт» та турецька компанія Baykar Makina підписали угоду про закупівлю для української армії ударних турецьких дронів Bayraktar TB2. Підписанню угоди передували переговори Президента Петра Порошенка з турецьким лідером Реджепом Ердоганом у Стамбулі.

 

«Ці новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня окрім вискотехнологічних характеристик також можуть бути доозброєні сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей», – заявив, коментуючи угоду, Петро Порошенко.

Він також додав, що угода є частиною заходів із розширення військово-технічного співробітництва між Україною та Туреччиною і цілковито відповідає стратегічному курсу України до НАТО, його стандартів та відкритого світового ринку озброєння.

Нагадаємо, що навесні 2018 року Україна отримала американські протитанкові ракетні комплекси «Джавелін». З одного боку, це була своєрідна дипломатична перемога нашої держави, з іншого, за словами Верховного головнокомандувача, отримана зброя значно зміцнила потужний стримуючий ефект нашої боєздатності і євроатлантичної безпеки.

 

14 січня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів