Як ОТГ Закарпаття розподілятимуть інфраструктурну субвенцію з державного бюджету

Як ОТГ Закарпаття розподілятимуть інфраструктурну субвенцію з державного бюджету
Наприкінці квітня Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

 

Кошти розподілені між 806 ОТГ відносно площі території та кількості сільського населення. З 2,1 млрд грн субвенції для громад Закарпатської області виділено 14,8 млн грн: Баранинська – 2,5 млн грн, Вільховецька – 3,5 млн грн, Іршавська – 0,6 млн грн, Перечинська – 2,3 млн грн, Полянська – 2,8 млн грн, Тячівська – 3,1 млн грн.

Серед усіх областей найбільшу частку субвенції отримають ОТГ Житомирської (175,3 млн грн), Дніпропетровської (174 млн грн) та Хмельницької (145,2 млн грн) областей. Баранинська, Вільховецька, Іршавська, Перечинська та Тячівська громади вже подали перелік проектів на всю суму субвенції разом з проектними заявками на розгляд облдержадміністрації та отримали висновок щодо відповідності поданих проектних заявок плану соціально-економічного розвитку ОТГ.

Всього цими громадами подано 16 проектів, з яких 13 проектів на капітальний ремонт доріг та вулиць, а також по одному проекту на закупку спецтехніки, на капітальний ремонт школи та на будівництво дощової каналізації. Термін подачі переліку проектів разом із проектними заявками та висновками ОДА на погодження Комісії, утвореної при Мінрегіоні, завершується 24 червня. Нагадаємо, що у минулому році за рахунок коштів інфраструктурної субвенції об’єднаними територіальними громадами Закарпатської області було реалізовано 17 проектів на загальну суму 15,9 млн грн.

Юлія Траньович консультант з бюджетних питань Закарпатського РВ АМУ

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 травня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів