Юні ватерполісти «Ужгорода» - в п’ятірці кращих команд країни!

Юні ватерполісти «Ужгорода» - в п’ятірці кращих команд країни!
В Ужгороді завершився Чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2007 р.н. який відбувався з 5 по 9 червня в Ужгороді на базі басейну"Аква Ріо-Парк". У фіналі зустрілися команди Львова, Харкова, Києва та Ужгорода. 1-ше місце вибороли гравці СОК «Євроспорт» (м.Львів), 2-е місце посіла збірна Харківської області, бронзовими призерами чемпіонату ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, м. Харків. Ужгородська команда ВК «Ужгород» на 5-тій сходинці.

 

Усі команди, за словами Віталія Лісуна, державного тренера національної збірної команди України з водного поло, мали більш-менш рівні шанси. «У Чемпіонаті починали брати участь 15 команд, 3 підгрупи. Після попереднього етапу до фіналу потрапило 6 команд (по 2 найкращі з кожної підгрупи): 2 львівські команди, дві харківські, команда Києва та Ужгорода,- коментує Віталій Лісун. За словами державного тренера, організація Чемпіонату в Ужгороді одна з найкращих за останній час. «Все пройшло чудово, власники комплексу і місцеві організатори влаштували все на рівні! Федерація теж допомогла: надали табло, призи", - додав Віталій Лісун

Олександр Білак, заступник мера Ужгорода, привітав спортсменів і зауважив: керівництво міста працює над тим, щоб створити відповідну інфраструктуру для розвитку водного поло в Ужгороді. «Проблема у тому, що у нас немає постійної спортивної інфраструктури для цього виду спорту. Басейнів замало, водних видів спорту багато. Всі басейни виключно для плавання, - каже Олександр Білак, - Не дивлячись на це, наші команди з водного поло показують досить високі результати на всіх змаганнях різного рівня. Сьогодні трохи не вистачило фарту. Будемо працювати над тим, щоб розбудовувати інфраструктуру і готувати успішні команди до виступів». Заступник мера додав, що наразі місто опрацьовує декілька майданчиків під інвестиційний проект, де змогли б займатися саме команди з водного поло.

 

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

10 червня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів