Міфи про фітнес, які можуть завадити вам сформувати омріяне тіло

Міфи про фітнес, які можуть завадити вам сформувати омріяне тіло
Зараз чимало людей займаються фітнесом, при цьому часто довіряють міфам про заняття спортом. Тож читайте найпоширеніші неправдиві тези, щоб убезпечити себе надалі від дезінформації.

 

Міф 1. Щоб прибрати живіт або зменшити об'єм стегон, потрібно робити вправи тільки для цих частин тіла

Досить часто люди починають ходити в спортзал не для того, щоб знизити свою вагу, а з метою позбутися від жиру в певних місцях. Як правило, це живіт і ноги. Але головною помилкою багатьох є те, що вони зосереджуються на проблемах окремої частини тіла, виконуючи обмежений ряд вправ. Фахівці попереджають, що такий метод не ефективний. Потрібно виконувати комплекс вправ на всі групи м'язів, при цьому дотримуючись правильної дієти.

Міф 2. Можна скинути зайву вагу виключно завдяки спортзалу

Ви будете стояти на місці у своєму бажанні привести тіло в порядок, якщо будете займатися спортом і при цьому їсти нездорову їжу. Схуднути можна, тільки якщо поєднувати фізичне навантаження та збалансовану дієту.

Міф 3. Важка атлетика допоможе швидше схуднути

Деякі вважають, що вправи з важкими предметами — новий рівень фітнесу, який дозволить швидше досягти видимих результатів і бути в найкращій фізичній формі. Однак ця думка далека від істини. Важка атлетика може призвести до травм, які можуть бути навіть смертельними. Фізична підготовка визначається не вагою, яку може підняти людина, а такими параметрами як сила, витривалість серцево-судинної системи, гнучкість, спритність і багато іншого.

Міф 4. Чай для схуднення

У таких напоях міститься велика кількість кофеїну і тому вони приносять більше шкоди, ніж користі. Ви не зможете таким способом поліпшити метаболізм.

Міф 5. Чим вище серцебиття, тим більше спалюється калорій

Частоту серцевих скорочень відстежують не для того, щоб побачити, скільки калорій можна спалити, а для того, щоб визначити оптимальний показник, при якому людина зможе підтримувати свою працездатність.

Міф 6. Якщо ви займаєтеся спортом, вам потрібно споживати багато білка

Це твердження не більш ніж маркетинговий хід для підвищення продажів протеїнових порошків. Надлишок білка в організмі може призвести до серцевих захворювань, а тваринний білок багатий насиченими жирами, що негативно впливає на печінку і нирки. Щоб наростити м'язи, ви не повинні перевищувати необхідну норму споживання білка.

Міф 7. Займатися фітнесом потрібно кожен день

Багато людей не дають собі і дня відпочинку, роблячи вправи щодня. Але експерти відзначають, що відпочинок є невід'ємною частиною фітнесу, яку не можна ігнорувати. Щоб забезпечити максимальну продуктивність, потрібно дати тілу час на відновлення.

Міф 8. Фізичні вправи під час вагітності можуть призвести до викидня

Довгий час вважалося, що фізичні вправи вивільняють норадреналін, який може викликати скорочення матки. Але сучасні вчені спростували це твердження. Жінки, які займаються спортом під час вагітності, мають низький рівень гестаційного діабету і нормальний кров'яний тиск, що істотно збільшує ймовірність нормальних пологів. При цьому пам'ятайте, що кожен випадок унікальний, і перш ніж займатися спортом, потрібно проконсультуватися з лікарем.

Ukr.Media

 

05 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів