Літній та яскравий: Ужгород очима його мешканців – фотоконкурс від Uzhgorod.net.ua (ч.5)

Літній та яскравий: Ужгород очима його мешканців – фотоконкурс від Uzhgorod.net.ua (ч.5)
Наше місто неймовірне, сюди з радістю приїздять тисячі туристів із інших областей та країн. Головне – вміти бачити красу, а не зосереджуватися на негативі, адже і на сонці є плями. Дякуємо читачам, що продовжуєте надсилати нам свої чудові фотографії нашого улюбленого міста! Цього разу світлинами з Uzhgorod.net.ua поділився Atilla Fedyk. Публікуємо першу частину отриманих фотографій та нагадуємо про умови конкурсу:

 

Приводом для оголошення фотоконкурсу послугував лист нашої читачки Олени Каптуренко, яка вирішила поділитися з редакцією власними фотографіями нашого мальовничого міста. Ми впевнені, що багато наших читачів теж мають чудові фото Ужгорода. 

Надсилайте власні фото (щонайменше 5-6) на адресу редакції [email protected] або на нашу Фейсбук-сторінку Uzhgorod.net.ua News. Фото для участі в конкурсі на власний розсуд відбиратиме редакція, а переможців визначать читачі за кількістю лайків у Фейсбук. Другий етап конкурсу проведемо наприкінці року, а переможець отримає подарунок від редакції!

Важлива умова – підписуйтеся на наші сторінки в ФейсбукІнстаграмТелеграм!

Ми – за позитивні новини!

Дякуємо за фото спекотного літнього міста Attila Fedyk.

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

16 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів