В Ужгородській міськраді розповіли про навчальні зібрання резервістів і військовозобов’язаних

В Ужгородській міськраді розповіли про навчальні зібрання резервістів і військовозобов’язаних
Про збори підрозділів територіальної оборони, які відбудуться протягом 10 днів 23 вересня – 2 жовтня йшлося напередодні на брифінгу в Ужгородській міській раді.

 

Зазначалося, що це навчальні зібрання резервістів і військовозобов’язаних. Те, що людина братиме участь у них участь, зовсім не означає, що її направлять на схід України – таке можливо лише в разі запровадження воєнного стану. Подібні навчання вже проводилися раніше, але цьогорічні масштабніші й відбудуться, крім Ужгородщини, ще в Хустському, Виноградівському та Мукачівському районах. Для проведення навчань залучатимуть фахівців Збройних Сил України, СБУ, прикордонної служби тощо.

Військовий комісар Ужгородського ОМВК Ігор Тищук розповів, що на збори залучатимуть військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, придатні за станом здоров’я до служби, тих, хто відслужили строкову службу і хто не служив, але придатні до служби. Залучатимуть і призовників (18-27 років) за умови підписання контракту на 3 роки та резервістів оперативного резерву. Зокрема, резервісти й військовозобов’язані з Ужгорода, Ужгородського району, Баранинської ОТГ та міста Чоп (із цих населених пунктів планують залучити 400-450 осіб), проходитимуть навчання на ділянці військового полігону в селі Оріховиця.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв наголосив, що налагоджено конструктивну співпрацю із військкоматом, військовими частинами, а пройти навчання і бути готовим захистити державу повинен кожен, хто придатний за станом здоров’я.

Воєнком Ігор Тищук додав, що для учасників навчань передбачено триразове гаряче харчування, намети, спальні мішки тощо. За час на зборах ті, хто працюють отримають заробітну плату за місцем роботи, також вони отримуватимуть добові із державного бюджету. Крім того, грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму за цей час виплатять безробітним; окремі виплати передбачені для резервістів.

Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради

 

31 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів