На Ужгородщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

На Ужгородщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям
Новий спортивний майданчик - у користуванні жителів с. Пацканьово.

 

У заході взяли участь почесні гості: начальник відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації Мар’яна Михайлишина, депутати Ужгородської райради Андрій Кушнірук та Іван Ковач, а також представник місцевого інвестора - компанії РЕНЕР Юрій Сас. 

 

У селі Пацканьово відкрили сучасний спортивний майданчик (ФОТО)

Дійство розпочалося з символічного перерізання стрічки та привітань від гостей і вручення подарунків. Пацканівський сільський голова Юрій Бонь подякував усім небайдужим громадянам, що долучилися до реалізації цього важливого для села об’єкту, а також компанії РЕНЕР і особисто Генеральному директору Сергію Ковачу, який виділив близько 200 тис грн спонсорських коштів для будівництва основи під майданчик. Відтак на поле вийшли дитячі команди з сіл Пацканьово та Лінці для проведення першого товариського матчу. Увів у гру м’яч та розпочав зустріч голова села Юрій Бонь.

 

У селі Пацканьово відкрили сучасний спортивний майданчик (ФОТО)

Опісля завершення поєдинку на полі відбувся ще один цікавий матч. Збірна Пацканівської сільської ради зіграла товариську зустріч зі збірною депутатів Ужгородської райради. Сподіваємося, новий сучасний майданчик стане запорукою розвитку спорту у селі і вагомих спортивних здобутків підростаючого покоління.

Закарпатський кореспондент

 

13 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів