Електрики повідомили, де на Закарпатті найчастіше крадуть електрику

Електрики повідомили, де на Закарпатті найчастіше крадуть електрику
Починаючи з 27 серпня  по 01 вересня 2019 року працівниками ПрАТ "Закарпаттяобленерго" виявлено 38 фактів крадіжок електричної енергії.

 

Про крадіжки інформує прес-служба ПрАТ "Закарпаттяобленерго" на своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук:

"Зокрема, було складено 35 Актів про порушення Правил серед населення та 3 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському  районі (18 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) 3 факти крадіжок було виявлено у м. Мукачево, м. Рахів, смт Воловець Закарпатської області. При цьому найпопулярнішим порушенням залишається пошкодження розрахункового засобу обліку.

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 44,13 тис. грн".

 

02 вересня 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів