Ще 13 ужгородських дітей-сиріт зможуть отримати власне житло

Ще 13 ужгородських дітей-сиріт зможуть отримати власне житло
Повторне засідання консультативно-дорадчої комісії щодо визначення потреб на спрямування у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, відбулося під головуванням заступника міського голови Олександра Білака в Ужгородській міськраді.

 

Як ми вже повідомляли, ще 13 ужгородських дітей-сиріт зможуть отримати власне житло. До департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради надійшло 13 заяв від дітей/осіб на призначення грошової компенсації, зокрема, на попереднє засідання комісії з`явилося лише восьмеро, на повторне – ще п’ятеро дітей. Члени комісії внесли їх до списку для призначення грошової компенсації на придбання житла за власним вибором за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2019 рік.

Нагадаємо, постановою Кабміну України від 26 червня 2019 року №616 змінено порядок надання у субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом осіб без батьківського піклування. Серед основних новацій: субвенція надається також і на дітей, позбавлених батьківського піклування; діти мають право отримати грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла.

Наразі в Ужгороді на квартирному обліку перебувають 29 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов. Усіх їх повідомили про можливість отримання житла за рахунок субвенції або призначення грошової компенсації. Тим, хто вже звернувся, надали роз’яснення щодо прав на отримання житла або грошової компенсації, ознайомили з порядком та умовами отримання.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 вересня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів