ФК «Ужгород» порадував уболівальників перемогою до дня міста

ФК «Ужгород» порадував уболівальників  перемогою до дня міста
Уже на першій хвилині поєдинку Мирослав Лютнянський вступив у гру, нейтралізовуючи небезпечний удар низом під праву стійку. Надалі команди діяли на зустрічних курсах, аж поки гостям удалася результативна атака – удар Тараса Пучковського на 23 хв. виявився точним.

До перерви ужгородці відігралися. Після розіграшу кутового Адріан Пуканич укотре довів, що є кращим у складі своєї команди.

У другому таймі агресивніше діяли господарі. І на 62 хв. після подачі кутового Юрій Дрозд точно замкнув головою, забивши в другому матчі поспіль. 2:1. Пропустивши, гості активізувалися, проте не настільки, щоб створити серйозні проблеми. До того ж закарпатці не грали на утримання результату, а й самі атакували. І зрештою, забили. На 79 хв. спочатку удар Артема Корольчука блокував один із захисників суперника, а ось наступний «постріл» Сергія Машталіра був і красивим, і точним. 3:1! Він же міг іще відзначитися на 88 хв., проте й так доволі впевнена перемога «Ужгорода». Особливо за підсумками 2 тайму.

ФК «Ужгород» – ФК «Оболонь-Бровар-2-Буча» (Буча) – 3:1 (1:1)

Ужгород. Стадіон «Авангард». 13 вересня. 29 градусів тепла. Сонячно.

Арбітр: Тарас Панасюк (Бердичів).

Попередження: Кирило Пасічник, 69; Артем Корольчук, 70 – Марлен Чобанов, 38; Тарас Пучковський, 46; Валерій Степаненко, 48; Максим Потопальський, 68.

Вилучення: Денис Шапочніков (тренер гостей), 65.

Голи: Адріан Пуканич, 42; Юрій Дрозд, 62; Сергій Машталір, 79 – Тарас Пучковський, 23.

ФК «Ужгород»: Мирослав Лютнянський (1), Владислав Шкіндер (23), Кирило Пасічник (5), Юрій Дрозд (44), Стефан Федак (13), Сергій Машталір (77), Віктор Масікевич (38), Владислав Павленко (7), Адріан Пуканич (15), Вадим Ференцик (19), Артем Корольчук (88).

Запасні: Михайло Готра (25), Володимир Дуран (8), Іван Русин (11), Віктор Ряшко (10), Вадим Селещук (4), Олександр Ковчар (22).

Тренер: Василь Варга.

ФК «Оболонь-Бровар-2-Буча»: Володимир Коломієць (45), Марлен Чобанов (5), Валерій Степаненко (17), Максим Потопальський (74), Андрій Корнєв (6), Ярослав Дишкант (25), Нікіта Глошардін (2), Богдан Покойовий (77), Тарас Пучковський (94), Володимир Ткач (69), Дмитро Касімов (44).

Запасні: Максим Дьогтяр (55), Денис Лаврієнко (90), Іван Чистяк (29), Дмитро Сичевський (95), Богдан Козій (22), Артем Дерев’яго (99), Антон Рафальський (89).

Тренер: Олег Мазуренко.