В Ужгороді відкрився супермаркет без пластику!

В Ужгороді відкрився супермаркет без пластику!
Власники першого в Україні магазину без пластику відкрили нову Зелену крамницю в ширшому форматі.

 

«За півтора року роботи Зеленої крамниці ми зрозуміли що люди дуже підтримують ідею покупок без пластикових кульочків. Та не  достатньо надати їм можливість купувати їжу без упаковки, адже ще є побутові засоби прибирання, косметика, засоби гігієни, багато одноразових речей, для яких існує багаторазова і не пластикова альтернатива» – говорить засновниця Зеленої крамниці, Тетяна Жовківська.

Отже в новій та більшій Зеленій крамниці наші клієнти зможуть купити все необхідне не тільки для кухні, але і для догляду за домом та собою.

В оновленій Зеленій крамниці на вас чекають:

  • Натуральні побутові засоби прибирання та гігієни на розлив
  • Молочні фермерські продукти з обмінною тарою
  • Товари «нуль відходів» - бамбукові зубні щітки, багаторазові пляшки для води та стаканчики для кави, бамбукові ганчірки та мочалки з люффи і тд. 
  • Розширений асортимент натуральної та корисної продукції без упаковки (на вагу).

Також ми зрозуміли що на ринку не представлені якісні молочні продукти без пластикової упаковки. Тому ми вирішили почати співпрацю з локальними фермерами. І домовлятися з ними про обмінну тару і привчати людей до цього! Адже упаковка не безкоштовна, і одноразова пластикова в тому числі, окрім того що ще й не безпечна для здоров’я людини і планети.  

Нова «Зелена Крамниця» знаходитиметься в районі ринку «Білочка», за адресою Ковача Вілмоша 17/4 (колишня Белінського, праворуч від медичного центру Medicover).

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 вересня 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Орнелла 2019-09-23 / 10:09:57

    Чудова новина, сьогодні обов'язково загляну в це місце. Ужгород неймовірний і він розвивається.