На Програму діяльності «Дороги життя» в Ужгороді виділять понад 3 млн грн – виконком

На Програму діяльності «Дороги життя» в Ужгороді виділять понад 3 млн грн – виконком
Затвердили на виконкомі Ужгородської міської ради й Програму діяльності медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» на 2020 рік із подальшим внесенням її на розгляд сесії міської ради. Фінансування програми з міського бюджету передбачено у розмірі 3 млн 167,3 тис. грн.

 

Медико-соціальний реабілітаційний центр “Дорога життя” в Ужгороді проводить свою діяльність з жовтня 1999 року. Це - благодійна, неприбуткова, недержавна організація, яка здійснює соціальний захист дітей-інвалідів з вадами опорно-рухового апарату, ментальними та мовними розладами, проводить з ними соціально-педагогічну та медичну реабілітацію.

На обліку в “Дорозі життя” перебувають 365 осіб з інвалідністю, які мають певні вади фізичного і розумового розвитку. 76 дітей отримують послуги у відділенні раннього втручання, 47 дітей з вадами розвитку складають постійний контингент дітей Центру та отримують психологічну і логопедичну корекцію, 22 молодих людей з проблемами інтелектуального розвитку відвідують групу соціальної реабілітації інвалідів та денної зайнятості, 19 дітей проходять за програмою інтеграції (шкільна освіта в ліцеї «Лідер» ЗОШ № 20, ЗОШ № 8), 107 дітей непостійного контингенту проходять курсову реабілітацію в Центрі, 170 дітей задіяно в соціально-культурних програмах Центру. У штаті центру - 30 працівників.

Медико-соціальний центр «Дорога життя» - єдиний заклад в Ужгороді медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації осіб з вадами фізичного та розумового розвитку від народження до 25 років, надання їм можливості активної участі в житті суспільства.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

25 вересня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів