Ще цього року 142 сільські амбулаторії Закарпаття користуватимуться новенькими позашляховиками

Ще цього року 142 сільські амбулаторії Закарпаття користуватимуться новенькими позашляховиками
Несподіваним приємним сюрпризом стало для колективу Мукачівської райдержадміністрації заїзд колони із 9 спецавтомобілів, яку особисто очолив голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко та їх шикування в ряд перед будівлею.

 

Ця чергова партія позашляховиків марки «Рено Дастер» призначені для лікарів сільських амбулаторій населених пунктів Мукачівщини.

Санітарні автомобілі закуплено за рахунок державної субвенції для амбулаторій сімейної медицини сіл Ракошино, Чинадієво, Бобовище, Кленовець, Обава, Горонда, Ключарки, Баркосово та Великі Лучки. Це – сучасні, високопрохідні, повнопривідні авто у повній комплектації (кондиціонер, запасні зимові колеса і т.д.). Тепер сімейні лікарі Мукачівщини швидко та з комфортом обслуговуватимуть пацієнтів у віддалених селах за будь-якої погоди.

Перед урочистим врученням автоключів лікарям сільських амбулаторій керівник краю зазначив:

- Сьогодні ми привезли сільським лікарям Мукачівщини новенькі автівки, за допомогою яких жителі найвіддаленіших точок району матимуть можливість отримувати оперативну лікарську допомогу. Це суттєво покращить доступність сільських мешканців району до якісної сучасної сімейної медицини. Нещодавно амбулаторії Берегівського та Ужгородського районів вже отримали таку допомогу від держави А це означає, що влада, та особисто Президент України Володимир Зеленський, приділяє значну увагу до питання забезпечення належного рівня медичної допомоги на селі. Маємо надію, що невдовзі зможемо забезпечити автотранспортом всі сільські амбулаторії області. За роки незалежності України сільська медицина вперше отримує таку допомогу, - підкреслив Ігор Самійлович.

За словами в.о.директора департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавети Біров, цьогоріч у рамках програми «Доступна медицина» передбачено закупити 142 автівок Таким чином половина із усіх сільських амбулаторій Закарпаття, а їх 280, користуватимуться спецавтомобілями.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

08 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів