ФК «Минай» здобуває нічию на виїзді

ФК «Минай» на відміну від команди з обласного центру презентує значно якісніший футбол і відповідно посідає місця у вищій частині турнірної таблиці. У 18-му турі чемпіонату України в першій лізі минайці гостювали в Одесі, де зіграли з місцевим «Чорноморцем».

Закарпатці потужно стартували, і вже на 11-й хвилині заробили пенальті, який бездоганно виконав Анатолій Нурієв. Правда, господарі ще до завершення першого тайму  зуміли зрівняти рахунок.

Далі ж гра перейшла у позиційну боротьбу і тривала так аж до самого фінального свистка. Тож – 1:1 нічия, яка приносить один заліковий бал для минайців. Тож «Минай» з 34-ма очками посідає шосту сходинку в турнірній таблиці, поступаючись усього трьома балами лідеру – луцькій «Волині».

Саме з одним із лідерів – столичною «Оболонь-Бровар» 23 листопада «Минай» проведе заключний матч у цьому році.