Маєш ідею розвитку Ужгорода? Тобі сюди!

Так, виклали у новій редакції пункти Положення про проведення в 2019 році конкурсу молодіжних проєктів соціальної дії у вигляді пітчингу Активних громадян у місті Ужгород.
Термін подачі проєктних ідей від учасників конкурсу триватиме до 11 грудня 2019 року включно. Прийом - за електронним посиланням на сайті http://pitching.in.ua/uzhgorod.
До 12 грудня 2019 року учасникам конкурсу повідомляють результати попереднього відбору, а також час і місце проведення подальших етапів конкурсу. Із 13 грудня 2019 року учасники конкурсу, чиї проєкти відповідають напрямкам та меті конкурсу, презентують свої ідеї перед конкурсною комісією.
16-17 грудня 2019 року – доопрацювання учасниками конкурсу своїх проєктів у форматі тренінгу у супроводі експертів Британської ради в Україні. Участь у тренінгу – обов’язкова. Учасники конкурсу, що не пройшли навчання на тренінгу, не допускаються до захисту проєктів на наступному етапі.
Із 18 грудня 2019 року – захист учасниками конкурсу своїх проєктів перед конкурсною комісією.
Крім того, зі складу конкурсної комісії вивели Ю.Ткачука та ввели З.Ткачука, голову ради правління ГО «Молодіжна Платформа».
Більше – за посиланням: https://pitching.in.ua/uzhgorod/
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Пам'ять жертв Угорської революції проти комуністичної диктатури вшанували в обласному центрі Закарпаття
- «Тут шанують ветеранів»: Ужгород приєднується до всеукраїнського руху підтримки захисників
- У Шахтинському лісі в Ужгороді вперше проведуть благодійний забіг «UZHTRAIL 2025»
- Ще 6 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України виділили із бюджету Ужгорода

До цієї новини немає коментарів