Закарпатські сноубордисти провели другий тренувальний збір

Закарпатські сноубордисти провели другий тренувальний збір
Днями закарпатські сноубордисти завершили другий тренувальний збір на снігу, який пройшов в австрійський Альпах. Під орудою тренера збірної Закарпаття зі сноубордингу Яна Чернея займалися Надія Гапатин, брати Євген та Максим Швайгери та гірськолижник Віталій Айб.

 

Як зауважив Я.Черней: «Разом з закарпатцями тренувалася чимала група спортсменів з ГК «Буковель», то влаштовували своєрідні спаринги між собою. Відшліфовували техніку їзди, та швидкісну техніку, також Надія опробувала нове взуття, а незабаром за кошти закарпатського відділення центру олімпійської підготовки ще матиме й новий борд. Думаю, що його ще випробуємо до офіційних стартів, які відбудуться в італійському Кортіна де Ампеццо 14-15 грудня».

Вже на цьому тижні сноубордисти відправляться знову до Австрії, а звідти візьмуть курс на Італію. Разом з Надією Гапатин участь у юнацьких фісовських стартах з паралельному слалому серед чоловіків змагатиметься ще один закарпатець Василь Куклишин.

А перед юнацькими стартами  в Кортіна де Ампеццо (14 грудня)відбудеться етап кубка світу серед дорослих спортсменів, де виступатиме лідерка збірної України Аннамарі Данча-Чундак в дисципліні паралельний слалом-гігант.

Тож бажаємо успіху спортсменам.

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 грудня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів