Троє минайців увійшли у ТОП-33 першої ліги

Троє минайців увійшли у ТОП-33 першої ліги
Популярне українське інтернет-видання Sport Arena та Wyscout називають 33 найкращих гравців першого півріччя Першої ліги сезону 2019/2020. Приємно, що в складі кращих 33 є й троє представників закарпатського ФК «Минай».

 

Лівий захисник Петро Стасюк (ФК «Минай»): 24 роки – 19 матчів (1691 хвилина) – 1 гол, 1 асист. За якої б тактики не грав ФК «Минай» (а він пробував грати й при трьох центрбеках, і при більш типових для нинішнього дня побудовах), Стасюк  залишав за собою відповідальність за всю дистанцію лівої бровки, встигаючи і позаду, і попереду. В активі Петра – 83 навіси (показник №1 серед усіх захисників) і 54 порушення суперників проти нього (також №1 серед оборонців).

Атакувальний півзахисник Анатолій Нурієв (ФК «Минай»): 23 роки – 18 матчів (1480 хвилин) – 12 голів, 2 асисти. У більшості освоєних минайцями тактик роль інсайда особливо важлива. У цій якості й вдалося розкрити універсала атаки Нурієва, одного з ключових гравців найуспішнішого дебютанта сезону. Анатолій відзначається агресивністю в атаці (завдав 54 удари – третій показник чемпіонату), вміє здорово виконати стандарти – причому, як ударом напряму, так і хитрою подачею. Як для гравця відтяжки, він має дуже пристойну результативність (xG 8,18; xGA 9,86) і є на сьогодні найкращим пенальтистом чемпіонату – 7 голів із 7 спроб. Нападник Роберт Гегедош (ФК «Минай») 26 років – 18 матчів (1029 хвилин) – 9 голів, 1 асист. Закарпатський клуб є найуспішнішим серед усіх новачків Першої ліги (включно з клубом,

який опустився із Favbet Ліги). А провідним бомбардиром і справжнім уособленням його гри – цей форвард, який колись пробувався в складі грандів, але пережив навіть випробування любительськими змаганнями, повернувшись сильнішим. Швидкий Гегедош особливо багато забивав у вересні, а завершив півріччя дублем у розгромному матчі з «Оболонню-Бровар», який, вочевидь, і дозволив ФК «Минай» зимувати так високо в турнірній таблиці.

Uzhgorod.net.ua

 

07 грудня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів