Гандбол: «Карпати» припиняють боротьбу в Кубку України

Гандболістки ужгородських «Карпат» так і не зміг створити інтригу в матчі-відповіді зі львівською «Галичанкою» в Кубку України з гандболу серед жіночих команд.

Гості ж, маючи чималий голевий гандикап у 12 м’ячів, грали досить упевнено. Закарпатки ж зуміли таки дати бій чинному чемпіону й перший тайм завершили, поступаючись усього одним м’ячем львів’янкам – 15:16. Та переломити хід поєдинку у другому періоді підопічним Юрія Чернова не вдалося, й у підсумку поступаємося «Галичанці» - 29:32.

Тож до півфіналу Кубку України виходить «Галичанка». А от наша команда сконцентрується на чемпіонаті, де вже за тиждень зіграють з київським «Спартаком», а потім з тією ж «Галичанкою».

Нагадаємо, що «Карпати» з 21 очком в активі йдуть на другій сходинці жіночої суперліги, 30 очок в «Галичанки», яка лідирує, третю сходинку посідає з 19-ма балами миколаївський «Реал».