В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»

Попереду – 24 години напруженої боротьби у форматі Jeopardy CTF. На ізольованому кіберполігоні учасники вирішують практичні завдання, максимально наближені до реальних викликів: OSINT, криптографія, захист вебресурсів та реагування на кіберінциденти.
Під час відкриття чемпіонату радник голови ОВА з питань цифровізації Ярослав Кучер наголосив, що технологічний спорт на Закарпатті послідовно розвивається. Торік наші команди вже гідно представили регіон на національному рівні.
«Показово, що цей чемпіонат вийшов за межі обласного і став повноцінним всеукраїнським цифровим марафоном. Для нас це не просто змагання – це крок до формування сильної професійної спільноти, готової до викликів у кіберпросторі», – відзначив Ярослав Кучер.
Учасників чемпіонату також привітали ректор УжНУ Володимир Смоланка, профільний заступник міністра молоді та спорту Віталій Лавров, президент Федерації технологічного спорту України Артур Булигін, голова Національного комітету кіберзмагань Федерації технологічного спорту України Євген Владіміров, начальник обласного Управління Держспецзв?язку Петро Маркевич та інші гості.
Результати CTF-змагань будуть відомі вже сьогодні. Переможці від Закарпаття представлять наш регіон у фіналі чемпіонату України, що відбудеться в липні у Києві.
Бажаємо всім учасникам витривалості, креативних рішень і впевненої перемоги .
За підтримки ОВА та Закарпатського ІТ-кластера чемпіонат спільно організували кафедра твердотільної електроніки та інформаційної безпеки УжНУ, відокремлений підрозділ ГО «Федерація військово-технологічного спорту України», Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Закарпатській області та регіональний осередок Академії технологічних наук України.













До теми
- В Ужгороді відзначили переможців освітньо-туристичного конкурсу «Скарби Срібної землі»
- Податківці Закарпаття виявили порушення під час продажу побутової техніки
- В Ужгороді відкрили сучасну школу підготовки операторів БпЛА
- На Закарпатті затримали громадянку Словаччини, яка вербувала жінок для сексуальної експлуатації
- Податківці Закарпаття виявили порушення під час реалізації ювелірних виробів
- На Закарпатті судитимуть групу, які налагодили незаконну схему з обігу підакцизних товарів на 2,8 млн грн
- На Закарпатті зустріли двох звільнених з полону захисників
- Понад 100 школярів створювали великодній настрій на головній площі Закарпаття
- На перевалах Закарпаття ускладнені погодні умови: водіїв закликають бути обережними
- Закарпаття бере участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- На Закарпатті запрацювало модульне містечко для дітей із прифронтових територій
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- На Закарпатті розпочалася інформаційна кампанія історій жіночого лідерства
- В Ужгороді на площі Поштовій відкрили виставку Великодніх писанок
- Наслідки обстрілу Закарпаття 1 квітня: що відомо
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- «Дієвий ЦНАП: стійкість сервісу в цифровій державі» – всеукраїнський форум на Ужгородщині
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни
- На Закарпатті пройдуть масштабні планові навчання з цивільного захисту

До цієї новини немає коментарів