В Ужгородській греко-католицькій академії презентують книжки відомих дослідників

Книжка відомого дослідника Михайла Сирохмана уперше системно розповідає про тих, хто будував церкви на Закарпатті. Адже вони, як правило, залишаються за кадром. Кількість фотографій дозволяє назвати це видання фотоальбомом із рідкісних та вже історичних світлин.
Кандидат історичних наук, відомий історик Йосип Кобаль торік видав докладну книжку про рідне село. Квасово є унікальним не лише з історичного погляду, бо має велику кількість артефактів, але й тим, що це українське поселення розташовується посеред угорських у Берегівському районі. Книжка зроблена на високому науковому та поліграфічному рівні і може служити взірцем для краєзнавчих видань.
Тернополянин Володимир Мороз, редактор журналу «Патріархат», видав уже другу монографію про Закарпаття. Якщо у 2017 році вінрозповів про історію Боронявського монастиря на Іршавщині, то в 2019 році опублікував грунтовну розвідку про Тячівщину: історію греко-католицької спільноти Дубового й околиць.
Усі три видання вперше докладно висвітлюють зазначені в них теми і тому мають непересічне значення для культури та духовності краю.
Громадський центр
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- В Ужгороді попрощалися із 43-річним Захисником Олегом Матвієнком
- Трагедії вдалося запобігти: в Ужгороді патрульні врятували жінку, яка намагалася накласти на себе руки
- Ужгородські правоохоронці викрили канал постачання особливо небезпечних психотропів
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- Ужгород завтра, 17 липня, прощатиметься із полеглим захисником Олегом Матвієнком
- Від "галюциногенного печива" до домашніх плантацій: на Закарпатті викрили місця незаконного вирощування і зберігання наркотиків
- В Ужгороді зупинили водія, вміст алкоголю в якого більш ніж у 16 разів перевищував допустимий рівень
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Української державності
- Перевищив допустиму норму алкоголю майже у 12 разів: в Ужгороді склали протокол на водія
- В Ужгороді під час «Мелодій над Ужем» збирали кошти на лікування 7-річного Олежика Ригана
- Карантин для ясенів: в Ужгороді через шкідника зрізають та утилізовують дерева
- Золото для України: учень з Ужгорода став переможцем Європейської юніорської олімпіади з інформатики
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку письменнику Феліксу Кривіну
- Врятувати 7-річного Олежика Ригана: ужгородців запрошують на благодійний вечір джазу
- Сьогодні Ужгород провів в останню земну дорогу 44-річного солдата Василя Мартина
- УжНУ увійшов до вісімки найкращих класичних університетів України
- У Закарпатській обласній лікарні впроваджують рекреаційну терапію для відновлення захисників (ФОТО)

До цієї новини немає коментарів