Закарпатців просять розраховуватися за спожиту електроенергію, інакше... можемо лишитися без неї

Закарпатців просять розраховуватися за спожиту електроенергію, інакше... можемо лишитися без неї
Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут» звернулася до споживачів:

 

"Дорогі краяни, шановні споживачі! Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут» разом із операторами системи розподілу в нинішній непростій ситуації роблять усе можливе для СТАБІЛЬНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ РЕГІОНУ – без електроенергії сьогодні неможливе життя.

Водночас звертаємося до всіх вас з проханням розраховуватися за спожиту електричну енергію в повному обсязі.

Нагадаємо, що всі виробничі процеси в державі тривають, щоб забезпечити громадян найнеобхіднішим. Це стосується і ринку електроенергії: працюють тепло-, гідроелектростанції, АЕС, виробляючи таку необхідну для всіх нас електроенергію. Проте за неї треба розраховуватися, інакше діяльність виробників електричної енергії буде під загрозою, а у постачальників не буде можливості закуповувати у них електричну енергію.

Саме тому звертаємося до всіх свідомих громадян із проханням  вчасно оплачувати рахунки за електроенергію. Просимо також допомагати тим, у кого можуть виникнути з цим проблеми: підкажіть пенсіонерам чи людям, які не вміють користуватися сучасними сервісами, про можливості дистанційної передачі показів лічильника (у вашого оператора системи розподілу є кол-центри, чат-боти тощо).  Розкажіть (поділіться посиланням через вайбер чи інші месенджери) про функціонування Електронної абонентської книжки -  https://pay.zakarpatzbut.energy/home

Підкажіть рідним, знайомим, сусідам про можливості онлайн-оплати, послугу «Швидка оплата» (https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22token%22:%220b99ab27b5ce55d53c66c2fb61e98324p0sl6eti%22%7D?lang) тощо.

До речі, за допомогою послуги «Швидка оплата» ви можете сплатити рахунок за електроенергію за конкретно вказаною адресою, і таким чином допомогти літнім батькам чи знайомим.

Ми всі мусимо бути свідомими в цей непростий час і розуміти, що від кожного з нас залежить стабільність у державі. Тому вчасні розрахунки – це гарантія стабільного електропостачання по всій області, це запорука сталого функціонування ринку електричної енергії України!

Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів