В бюджеті Ужгорода за І квартал 2020 року – понад 261 млн гривень

До бюджету Ужгорода за І квартал 2020 року надійшло понад 261 млн грн. Це на 32,5 млн грн більше, ніж за відповідний період торік, повідомляє департамент фінансів та бюджетної політики Ужгородської міської ради.
Найбільшим джерелом надходжень залишався податок на доходи фізичних осіб – 158,8 млн грн, що на 22,6 млн грн перевищує надходження січня-березня 2019 року. Крім того, бюджет Ужгорода поповнили 44,3 млн грн єдиного податку, 15,4 млн грн плати за землю, 8,6 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизними товарами, 5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, 3,5 млн грн плати за надання інших адміністративних послуг.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді високі державні нагороди вручили рідним полеглих Героїв
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 109 водіїв, які покинули місце ДТП
- Понад 18 млн грн уже стягнули до бюджету за митні правопорушення на Закарпатті у 2025 році
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Прокуратура скерувала до суду провадження за фактом заволодіння понад 3,8 млн грн при ремонті покриття аеродрому «Ужгород»
- В Ужгороді запрошують на знайомство з новою книгою Тетяни Мороляк «Хроніки незламності»
- Понад 14 тисяч водіїв оштрафували на Закарпатті за перевищення швидкості з початку року
- 21 червня – містична екскурсія Ужгородом за донат на ЗСУ: старе кладовище, босоркані та Вовкун
- В Ужгороді винищуватимуть щурів: містян просять не залишати на вулицях дітей без нагляду та слідкувати за домашніми тваринами
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 380 водіїв
- На Закарпатській митниці задокументували 386 протоколів на понад 131 мільйон гривень
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- Камерний хор "Кантус" після 6-річної перерви відновлює Фестиваль сучасної духовної музики
- В Ужгороді ГО «Захист Держави» та Спілка учасників бойових дій «Нескорені» уклали меморандум про співпрацю
- Перший закарпатець став доктором філософії з культурології
- Грабіж в Ужгороді: правоохоронці затримали зловмисників по гарячих слідах
- Патрульні розшукали в Ужгороді зниклого хлопчика
- Водій, фігурант смертельної ДТП біля Ужгорода, перебуває під цілодобовою охороною в медзакладі
- Ужгородська міська дитяча лікарня отримала гуманітарну допомогу від СОС Дитячі Містечка Україна
- За матеріалами поліції Ужгорода судитимуть зловмисників, які причетні до серії підпалів авто в обласному центрі
До цієї новини немає коментарів