Екскурсії по-закарпатськи: винороби проведуть онлайн-екскурсії про вино

Екскурсії по-закарпатськи: винороби проведуть онлайн-екскурсії про вино
27 квітня стартує онлайн-проєкт “Десятка кращих приватних виноробів Закарпаття”. З 27 квітня, щодня, протягом десяти днів, о 13.00 відбуватиметься пряме включення із виноробами. Наприкінці кожної трансляції анонсуватимуть наступного спікера.

 

У кожному прямому ефірі можна буде дізнатися про роботу винороба, поставити йому запитання, а за найцікавіше питання – пляшка найкращого вина в подарунок, – пише Varosh.

Організовує серію таких розмов відомий винороб, власник дегустаційної винної зали “Шардоне” Олександр Ковач у партнерстві з гідом Максимом Адаменком.

Ось що пише Олександр Ковач про свою ініціативу. Далі – пряма мова.

– Друзі, з’явилася ідея та можливість провести онлайн-екскурсії до десяти кращих приватних виноробів Закарпаття. Багато моїх друзів-киян питають, чому більшість закарпатських виноробів не їздять до Києва і не презентують свої вина? А ті, хто їздить, то краще сиділи би вдома, бо по них сприймають все закарпатське вино…

Тема закарпатських вин уже давно багатьом муляє очі, і це зрозуміло, адже, за відсутності інформації, цей вакуум заповнюють домислами “доброзичливців”. Але, як то кажуть, собаки гавкають, а караван іде. Закарпатське виноробство, наперекір усьому, динамічно розвивається!

Сьогодні, завдяки карантину, є трохи часу показати десятку кращих виноробів Закарпаття, котрі не привозять свої вина в Київ. Чому? Дивіться наші прямі ефіри, дізнаєтеся багато цікавого і зможете поставити свої питання безпосередньо виноробу.

За краще запитання – пляшка кращого вина від винороба!

Хто включений у ТОП-10 кращих приватних виноробів Закарпаття?

ТОП-10 я складав особисто, виходячи з власного досвіду багаторічної роботи членом журі закарпатських дегустаційних конкурсів “Червене вино” в Мукачеві, “Сонячний напій” в Ужгороді, “Біле вино” в Берегові, “Угочанська лоза” у Виноградові, “Бобовищенське гроно” в селі Бобовище.

Впевнений, що для тих, хто планує побувати на Закарпатті індивідуально чи в складі туристичної групи, наші ефіри допоможуть правильно обрати маршрут, екскурсовода та турфірму для приємної подорожі у світ виноробства!


У понеділок, 27 квітня, прямий ефір проведе винороб Гергей Параска. Анонси екскурсій – тут.

Varosh

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів