Легенда закарпатського футболу часів СРСР: на Перечинщині вийшла друком книга про Юрія Суслу

Легенда закарпатського футболу часів СРСР: на Перечинщині вийшла друком книга про Юрія Суслу
Автором книги є місцевий літератор Іван Моняк. Юрій Федорович Сусла народився 5 лютого 1934, у м. Перечин. Закарпатської області.

 

Це уже 9 книга майстра пера із Перечинщини, яка днями вийшла друком у видавництві «Патент». Назва книги «Майстер спорту СРСР Юрій Сусла з Перечина». У виданні автор знайомить читачів із життям і професійною діяльністю першого голкіпера Львівських  «Карпат», ветераном спорту, який є уродженцем міста Перечин, Юрієм Федоровичем Суслою.

Книга – змістовна та якісна, видана українською мовою. Обсяг  видання – 120 сторінок відібраної автором інформації про людину із великої літери у Закарпатському спорті, яка віддала своїй справі 50 років життя й зуміла виховати чимало гідних послідовників на цей час.

Кожна фотографія у книзі  теж вдало підібрана автором. У виданні – і чорно-білі фото з архівів  та кольорові. Тематично оформлене видання фотопейзажами про Перечин, автором яких є знаний фотограф Сергій Гусаков. За словами автора, аби видати книгу, довелося «оббити» чимало порогів у пошуках  відповідних фінансів.

Джерело: Голос Карпат

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

08 травня 2020р.
Çàãðóçêà...

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів