Як закарпатські санаторії готуються до початку туристичного сезону?

Як закарпатські санаторії готуються до початку туристичного сезону?
Від середи, 10 червня, в Україні очікується перехід на наступний етап пом'якшення карантину, який передбачає відкриття баз відпочинку та санаторіїв.

 

Що стосується Закарпаття, тут діє велика кількість комплексів, які приймають туристів цілий рік. Редакція Mukachevo.net спробувала дізнатись у найбільш популярних санаторіях області з якого числа вони починають роботу та чи піднімаються ціни на їх послуги. Загалом, деяка частина санаторіїв вже почала роботу з 1 числа, а деякі відкриваються лише з 15 чи 22 червня.

Чорна тиса

У санаторії Чорна Тиса зазначили, що приймають туристів вже з 1 червня. Завантаженість санаторію поки не значна, через те, що не запущені основні потяги. Наразі, у санаторії відпочивають ті, хто може добратись власним транспортом, але українці вже активно бронюють місця, тому тут очікують у майбутньому багато туристів. Ціни на послуги не змінювались.

Санаторій Синяк

У всеукраїнському відділі бронювання зазначили, що відкриття санаторію планується з 15 червня. Тут вже приймають заявки на бронювання. Щодо цін, то вони теж не змінились.

Квітка полонини

На сайті відомого санаторного комплексу Квітка Полонини зазначено, що про відновлення роботи буде повідомлено окремо. На жаль, більше інформації немає.

Санаторій Поляна

Згідно всеукраїнського відділу бронювання, робота санаторію починається теж з 15 червня. Але як зазначив оператор, санаторій трохи підвищив ціни.

«Загалом, люди вже бронюють номера на наступний місяць липень, тому проблем з туристами не має бути», - кажуть у відділі бронювання.

В іншому ж відділі зазначають, що туристи цікавляться більше термальними водами, але, на жаль, їх робота ще обговорюється.

 

08 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів