Приписи керівникам та інформація в поліцію: Держпродспоживслужба проводить позапланові перевірки

Приписи керівникам та інформація в поліцію: Держпродспоживслужба проводить позапланові перевірки
Про виконання протиепідемічних заходів на закарпатських ринках та в закладах торгівлі інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

 

"За період з 9 червня по 15 червня 2020 року фахівці ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області здійснили 2850 перевірок об'єктів торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарень і салонів краси та інших закладів відповідно до законодавства щодо дотримання санітарних норм та правил та з урахуванням тимчасових рекомендацій, затверджених відповідними постановами Головного державного санітарного лікаря.

Зокрема, перевірили 1338 об'єктів торгівлі продовольчими товарами, 497 об'єктів торгівлі непродовольчими товарами, 344 закладів громадського харчування, 284 перукарень і салонів краси та 387 інших об’єктів нагляду (об’єкти водопостачання та водовідведення, транспорт, аптеки тощо).

Під час проведення контрольних заходів на 126 об’єктах були виявлені порушення дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів. У зв’язку з цим  керівникам об’єктів надано 117 приписів (рекомендацій), у 7 випадках щодо виявлених порушень інформувались органи Національної поліції.

А загалом, починаючи з 1 травня поточного року під час карантину на агропродовольчих ринках області вже проведена 741 позапланова перевірка з питань дотримання протиепідемічних заходів. За виявлені порушення винесено 147 приписів керівникам ринків, направлено 63 інформації органам місцевої влади та 50 інформаційних листів органам Національної поліції".

 

16 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів