Як зрозуміти, що ваш організм страждає від нестачі сну?

Як зрозуміти, що ваш організм страждає від нестачі сну?
У випадку, якщо вам знайомі ці тривожні симптоми, це явна ознака того, що вам терміново пора відправитися спати.

 

Дратівливість

Чим більше у вас накопичується втоми, тим більше ви стаєте дратівливим. Все через те, що недосип забирає всі сили і організм не може впоратися зі стресом. Зрештою це може призвести до депресії і безлічі розладів нервової системи.

Вічний голод

Через нестачу сну в нашому організмі істотно знижується лептин — гормон, який пригнічує голод і підтримує нашу енергійність. Якщо ви постійно голодні і часто перекушуєте, може, причина в недосипі?

Ви миттєво засинаєте

Якщо ви «відключаєтеся» відразу, як тільки голова торкається подушки, то це явна ознака, що вам просто необхідно гарненько виспатися. За словами вчених, якщо людина засинає менш ніж за 5 хвилин, це означає хронічний дефіцит сну.

Ви виглядаєте, як ніби з похмілля

Погляд виглядає розсіяним, очі червоні, тьмяний колір обличчя — вам це знайомо? Мова зовсім не про результат гучної пиятики напередодні. Такий же результат можна отримати, якщо не висипатися кілька днів поспіль.

Зниження імунітету

Людина, яка постійно недосипає, відчуває себе огидно і часто «чіпляє» до себе простудні захворювання. Це ще одна ознака того, що ваш організм перевтомився, а імунна система не встигає набирати сили у сні. Згідно зі статистикою, ті, хто спить менше 8 годин на добу, хворіють втричі частіше.

Вас не може підбадьорити навіть кава

Кава здатна зарядити бадьорістю і дати енергію як мінімум на кілька годин. Але що ж робити, якщо вона не працює? На жаль, кофеїн не всемогутній і якщо він перестав вам допомагати, то спробуйте, нарешті, подрімати.

 Ukr.Media

 

07 липня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів