Цікаво знати: переваги й недоліки стоун-терапії
Особливості стоун-терапії
Люди вважають, що природні камені здатні сигналізувати тіло про те, що в організмі знаходиться в дефіциті. У процедурі використовуються спеціальні базальтові камені, нагріті до певної температури. Сам процес масажування відбувається аналогічно з сеансами, в яких застосовуються мішечки з травами. Процедура починається з розтирання тіла аромаоліями, після чого за допомогою легких масажуючих рухів камені викладаються на різні активні точки. Вільна зона також масажується. Масаж гарячими каменями спрямований на повне опрацювання великих м'язів, переважно спини і шиї. Нагріті камені сприяють розслабленню м'язів, а прохолодні — покращують гемодинаміку і процеси обміну речовин. Крім того, зміна температур допоможе зміцнити стінки судин, оскільки такий контраст позитивно впливає на тонус судин. Стоун-терапія — це ціла дисципліна. Для досягнення результату необхідно знати, як ті чи інші камені можуть надавати дію на конкретні точки тіла. Тому проводити дану процедуру з лікувальною метою вдома не рекомендується, краще довіритися досвідченим професіоналам.
Сеанс стоун-терапії триває 1-2 години, в окремих випадках масаж камінням може проводитися довше. Одного сеансу буде недостатньо, щоб опрацювати всі м'язи тіла. Стоун-терапія повинна проходити поступово. За цей час людина позбудеться неприємних відчуттів в спині, шиї, ногах. Після закінчення процедури необхідно обов'язково відпочити протягом 10 хвилин. Цей час можна провести за чашкою ароматного чаю або випити склянку води.
Користь стоун-терапії
Силою каменів організм може позбутися від токсичних речовин. Це відбувається завдяки глибокій діатермії тканин організму, в результаті чого нагріваються кровоносні капіляри, що призводить до швидкої циркуляції крові. Так, токсичні речовини будуть вимиватися з найбільш застійних зон. Стоун-терапія має і косметичні ефекти. В місцях дотику гарячих каменів з тілом відбувається розслаблення м'язів як всього організму, так і особи. Це призводить до розгладження дрібних зморшок. Крім того, що процедура масажу каменями допомагає протидіяти стресам, вона також сприяє відновленню гормонального фону, омолодженню клітин. Майстерність швидкого чергування гарячих і холодних каменів дозволяє позбавитися від целюліту.
Протипоказання до проведення сеансів стоун-терапії
Гарячі і холодні камені надають активний вплив на організм, тому крім користі техніка стоун-терапії має і протипоказання. Головне протипоказання — наявність шкірних хвороб. Є такі захворювання шкіри, які після проведення процедури можуть загостритися, тому перед відвідуванням стоун-терапії рекомендується проконсультуватися з лікарем. До протипоказань також належать: онкологія, гострі інфекційні захворювання, проблеми з серцево-судинною системою, скачки артеріального тиску. Також відвідини даного виду масажу не рекомендовано майбутнім мамам. При наявності хронічних і гострих захворювань необхідна консультація лікаря.
До теми
- Як уберегти техніку під час відключень світла?
- Як не постраждати від дій шахраїв: кіберполіцейські Закарпаття діляться простими порадами
- Для безпечних подорожей у зимовий період - поради закарпатських патрульних водіям
- Закарпатські патрульні радять батькам, як уберегти дітей від небезпек в Інтернеті
- Знижки чи пастка? Як уникнути шахраїв під час Чорної п'ятниці - поради правоохоронців
- Сніг на дорогах – поради безпеки для водіїв від правоохоронців
- Де найчастіше треба пилососити: п'ять місць, про які забуваємо
- Поради закарпатських патрульних водіям під час проїзду перехресть
- Патрульні Закарпаття звертають увагу водіїв на безпеку на дорозі в морозну погоду
- Що обов’язково потрібно зробити з автомобілем перед зимовим сезоном
- Як правильно підготувати авто до зими — поради закарпатських патрульних
- Час «перевзути» авто, радить поліція
- Як обрати тональний крем онлайн і не прогадати: поради, які варто врахувати
- Чому при засолюванні сала та квашеної капусти не можна використовувати йодовану сіль
- Кіберполіція застерігає закарпатців від шахрайств у популярному месенджері
- Поради щодо вибору вуличних меблів, які варто врахувати
- Що має бути у тривожній валізі та аптечці - поради ДСНС
- Кіберполіція та Державна податкова служба попереджають про фейкові листи з шкідливим програмним забезпеченням
- Закарпатські патрульні дають поради, як убезпечити себе від телефонного шахрайства
- Поліцейські Закарпаття попереджають про шахрайську схему «Соцвиплати під час війни»: як себе вберегти
До цієї новини немає коментарів