Жіноча шпаргалка: корисні поради щодо зберігання косметики після її відкриття

Жіноча шпаргалка: корисні поради щодо зберігання косметики після її відкриття
Знайшли помаду, яка не сподобалась кілька років тому, і збираєтеся дати їй ще один шанс? Стоп! Засоби для макіяжу "другої свіжості" можуть стати причиною серйозних проблем, інформує Ukr.Media.

 

Тон

Тональні креми можуть мати текстуру двох типів: рідку і пудову. Рідкі зберігаються до року, а пудрові — 1,5 року. У пудрі немає ані води, ані олій, а це живильне середовище для мікробів, тож вона служить довше, ніж тональний крем. Але у неї може потрапити волога з повітря — тримайте коробочку закритою!

Рум'яна

Рум'яна також випускаються у двох форматах — кремові і пудрові. Думаємо, ви здогадалися, що рідкі рум'яна швидше псуються, — їх можна використовувати до року. А пудрові "живуть" 1,5 року. Консерванти у компактних рум'янах не дають бактеріям ані найменшого шансу. Але щойно вони припиняють працювати (дивіться дату виробництва на етикетці), чекайте на появу подразнень чи алергічної реакції.

Тіні

З декоративною косметикою для області навколо очей потрібно бути особливо обережними. Свербіж, почервоніння, сльозотеча, кон'юнктивіт — навіщо вам ці неприємності? Запам'ятовуйте: кремові і розсипчасті тіні варто використовувати протягом 6 місяців. Так, настільки швидко.

Підводка

Кінчик олівця або пензлик підводки часто контактують зі слизовою: ризик заробити проблеми, не зробивши вчасно "заміну у команді", досить високий. Замінювати їх потрібно часто: олівець — раз на 6 місяців, а рідку підводку — раз на 3 місяці.

Туш

Тюбик з тушшю — рай для мікроорганізмів, які швидко забезпечать вам очну інфекцію, тому її рекомендується замінювати кожні три місяці.

Помада

Рідку помаду можна використовувати до року, а ось звичайна "живе" не більше, ніж 1,5 року. Ви ж не їсте зіпсовані продукти? Те ж саме з помадою, адже чимала її частина потрапляє у шлунок. Якщо відчуваєте дивний присмак, прощайся відразу і без жалю.

Увага! Ці правила не поширюються на "зелену" косметику, у якій немає традиційних консервантів. Поставтеся до терміну придатності на упаковці серйозно.

 

11 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів