Основні помилки, які найчастіше допускають жінки при нанесенні макіяжу на очі

Основні помилки, які найчастіше допускають жінки при нанесенні макіяжу на очі
Більшість жінок не вийдуть навіть на звичайну прогулянку без базового макіяжу. Для того, щоб підкреслити свою природну привабливість, досить трохи виділити очі. Але не кожна дама знає, як це правильно робити і допускає помилки при нанесенні макіяжу на очі. Давайте поговоримо детальніше про основні помилки, що допускаються під час макіяжу очей, інформує Ukr.Media.

 

Не використовується основа

Для того, щоб макіяж був одночасно красивим і стійким, необхідно користуватися основою під косметику. Завдяки такому засобу стрілки буду виглядати більш чіткими і ефектними.

Акуратність

Кожен штрих повинен бути рівним і акуратним. Якщо ви не вмієте рівно наводити стрілки, то краще зовсім відмовитися від них. В іншому разі ви не лише не додасте собі краси, а й погіршите свою привабливість. Краще просто нафарбувати вії і все. При цьому непотрібно занадто старатися, зараз в моді натуральність, "лялькові" вії вже не популярні.

Неправильна техніка

Під час використання підводки потрібно стежити за тим, щоб лінія виходила не надто далеко від куточка ока, чим грішать багато дівчат. Такі стрілки виглядають вульгарно, що неприйнятно ні для молодих дівчат, не для більш зрілих дам.

Крім цього часто допускається помилка, коли стрілка малюється не вгору, а прямо або навіть трохи вниз. Такі лінії роблять погляд сумним і похмурим.

Яскраві тіні

Черговою помилкою є нанесення занадто яскравих відтінків тіней в денний час, що занадто привертає увагу. Якщо вже і наносити тіні, то їх тон повинен бути не дуже яскравим і нав'язливим.

Чорна рамка

Деякі дівчата вважають за краще підводити очі не лише зверху, але і знизу. Що виглядає не зовсім красиво. У візажистів така підводка називається "чорною рамкою". Чітка підводка нижньої повіки призводить до візуального звуження ока. Якщо є бажання підвести і нижню повіку, необхідно промальовувати простір між віями. Це дозволить підкреслити лінію ока, але не зробить його занадто таким, що виділяється.

Використання стайлера

Часто макіяж очей завершується стайлером, який змащує лінії олівця або підводки. Виглядає це дуже неакуратно. Насправді стайлер потрібно використовувати, перед тим як наносити лінії підводкою або олівцем.

Знаючи про всі ці помилки, ви з легкістю зможете робити правильний макіяж очей, який буде надавати вашим очам привабливості.

 

23 серпня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів