Аудіогідами «Пізнай Ужгород» скористалися уже 9,5 тисяч осіб

Аудіогідами «Пізнай Ужгород» скористалися уже 9,5 тисяч осіб
За 2 місяці аудіогідами маршрутів в рамках проєкту “Унікальні туристичні маршрути “Пізнай Ужгород” в інтерактивних листівках з аудіогідами” від громадської організації «Щасливі діти» скористалися 9,5 тисяч осіб. Найбільша кількість переглядів — 60% — із Закарпатської області. Про це та загалом про те, що таке «Пізнай Ужгород», — йшлося під час презентації проєкту командою. Усі аудіомаршрути завантажені на безкоштовну міжнародну платформу izi.travel. Там вдячні слухачі уже залишили пів сотні відгуків. Найпопулярнішою екскурсією, як виявилося, є «Мініскульптурки» авторства Наталії Світлинець. Вона набрала вже майже 1000 переглядів.

 

Загалом, у команді екскурсоводів, окрім Наталії — семеро знаних в області фахівців: Тетяна Літераті, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Юліанна Малик, Наталія Світлинець, Олександр Шершун. Вони не тільки розробили маршрути, а й самостійно озвучили їх у професійній студії. Ілюструвала ж листівки відома ужгородська художниця-ілюстраторка дитячих книжок Олена Бугрєнкова. Пройти маршрути можна, засканувавши QR-код, або натиснувши на посилання https://bit.ly/303cv41. Крім того, можна завантажити мобільний додаток izi.travel і у пошуку задати “Ужгород”.

Наразі набори листівок отримають перші 100 учасників онлайн-презентації. Решту екземплярів першого тиражу також буде розповсюджено безкоштовно. Пізніше, з другого тиражу, набори будуть надані у книжкові та туристичні крамниці міста. Також замовити їх можна за телефоном 066-693-45-15. Проєкт “Унікальні туристичні маршрути “Пізнай Ужгород” в інтерактивних листівках з аудіогідами” реалізується в межах партнерської програми “Культура. Туризм. Регіони” Український культурний фонд, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офіс розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Пресслужба ГО “Щасливі діти”

 

06 жовтня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів