5 поширених помилок в догляді за волоссям, які можуть привести до появи лупи

5 поширених помилок в догляді за волоссям, які можуть привести до появи лупи

 

Лупа — поширена проблема, яка псує зовнішній вигляд волосся і приносить дискомфорт в повсякденному житті. Але, починаючи боротьбу з цією неприємною проблемою, багато хто не замислюється, в чому була причина її виникнення. А причина може бути простою і банальною, інформує Ukr.Media.

Рідке миття голови

Популярність сухих шампунів для голови розслабило деяких людей. Сухий шампунь лише маскує забрудненість волосся, але не усуває її. Занадто рідке миття голови призводить до забивання пір шкіри голови, свербіння, і виникнення лупи. Також важливо ретельно мити голову, одного разу недостатньо. Необхідно під час кожного миття наносити шампунь двічі, щоб очистити шкіру голови повністю.

Невідповідний шампунь

Вибирати шампунь необхідно з урахуванням власного типу волосся і індивідуальних особливостей. Іноді лупа з'являється як алергічна реакція на один з компонентів. У таких випадках необхідно змінити засіб. Крім шампуню, до появи себореї можуть привести і інші засоби по догляду за волоссям.

Використання гарячої води

Шкіра голови досить чутлива, тому важливо стежити за температурою води при митті голови. Не варто використовувати гарячу або холодну воду. Кращим рішенням буде температура води близько 40 градусів.

Рідке миття гребінця

На гребінці накопичується пил і бруд, як з волосся, так і з навколишнього середовища. Якщо не мити гребінець регулярно, то весь осілий бруд буде переноситися на волосся і шкіру голови. Це призведе до неохайного зовнішнього вигляду волосся і до виникнення лупи. Гребінець необхідно регулярно очищати від волосся і ретельно мити.

Використання фена

Використання фена для сушіння волосся, особливо з гарячим повітрям, може пересушувати шкіру голови. В результаті використання гарячого повітря, посилюється робота сальних залоз, що призводить до прискорення забруднення шкіри голови, забивання пір, і виникнення себореї. Рекомендується сушити волосся природним шляхом, або використовувати фен на теплому, комфортному температурному режимі. Перегляньте свій догляд за волоссям, можливо ви допускаєте перераховані вище помилки. Набагато легше усунути причини, ніж боротися з наслідками.

 

04 листопада 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів