Закарпатців запрошують взяти участь у фотоконкурсі "Дерев'яні скарби Карпат"

Закарпатців запрошують взяти участь у фотоконкурсі "Дерев'яні скарби Карпат"
Триває фотоконкурс «Дерев’яні скарби Карпат», що проводить Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». У такий спосіб хочуть відкрити світові неповторні пам’ятки дерев’яної сакральної спадщини Карпатського регіону.

 

Для участі у конкурсі потрібно заповнити реєстраційну форму та прикріпити авторське фото об’єктів дерев’яної архітектури Карпат на сайті Асоціації - https://ekarpaty.com/konkursi-i-granti/fotokonkurs-karpatski-perlyny-derev-ianoi-arkhitektury. Взяти участь у фотоконкурсі може кожен охочий. До речі, запрошують учасників не тільки з України, а й з Республіки Польща. Реєстрація учасників триває до 7 грудня. 9 грудня журі конкурсу обере трьох переможців, які отримають подарунки. Кращі світлини також будуть представлені на фотовиставці.

Фотоконкурс проводиться в межах проєкту «Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння», що реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» в партнерстві з Підкарпатською Регіональною Туристичною Організацією (Республіка Польща) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020.

Єврорегіон Карпати - Україна

 

03 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів