"Ужгород" підписаві двох новачків - Олега Допілку та Сергія Майбороду

Останнім клубом Олега Допілки був закарпатський “Минай”, з яким він пройшов шлях від Другої ліги до Прем’єр-ліги. До цього оборонець встиг пограти за київське “Динамо”, криворізький “Кривбас”, “Севастополь”, “Олександрію”, ужгородську “Говерлу”, кропивницьку “Зірку”. 34-річний Олег Допілка є двократним чемпіоном України. Гравець виступав за юнацьку та молодіжку збірну України (грав на молодіжному чемпіонаті світу), а також взяв участь у двох матчах за національну збірну.
У коментарі клубній пресслужбі Олег Допілка зазначив: “Звичайно, емоції від переходу в “Ужгород” тільки позитивні. Знаю практично весь колектив. У нас зараз проходить дуже цікавий тренувальний процес. Хочеться допомогти команді підвищитися у класі”.
Останнім клубом Сергія Майбороди був “Авангард” Краматорськ, з яким він виступав у Першій лізі. Також нападник має досвід виступу у Прем’єр-лізі: 23-річний Сергій Майборода грав за луганську “Зорю”, одного разу відначившись.
Сергій у коментарі клубній пресслужбі розповів, що дуже радий приєднатися до нової команди. “У мене бойовий настрій. Дякую керівництву, тренерському штабу за колективу за довіру. Буду віддавати всі сили під час тренувань та у поєдинках, щоб допомогти клубу досягати поставлених цілей”, — розповів Майборода.
Обидва новачки вже зіграли за “Ужгород” у товариських матчах.
До теми
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Ужгород став одним із 7 українських міст, що прийматиме фінал змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- Символічний пас від військового розпочав матч ФК «Минай» та запорізького «Металургу»
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- Закарпатець став срібним призером чемпіонату світу з лижної акробатики
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку
- Закарпатець виборов "бронзу" чемпіонату Європи зі спортивної боротьби
- Тисячі бажаючих: на Закарпатті цьогоріч пройдуть три півмарафони та марафон на підтримку ЗСУ
- Закарпатський ветеран виборов "бронзу" зі стрільби з лука на Кубку Воїнів
- Закарпаття приймало чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року
- В Ужгороді провели турнір з американського футболу пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
- Юні дзюдоїсти з Ужгорода здобули медалі на турнірі у Львові
- Фінішував IX cезон Ужгородської футзальної ліги
- Відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв за версією UFMMA зібрав понад 200 учасників
- Закарпатець здобув срібло чемпіонату України з легкої атлетики
До цієї новини немає коментарів