"Ужгород" впевнено переграв "Хуст" у товариському матчі

“Ужгород” на штучному полі стадіону “Авангард” у спаринг-матчі переконливо переміг ФК “Хуст”. Ця команда у минулому сезоні посіла друге місце у чемпіонаті області.

Поєдинок розпочався з гольового моменту біля воріт “Хуста”. На 3 хвилині Сергій Майборода пробивав з близької відстані: м’яч полетів над поперечкою. Ще через 5 хвилин з-за меж штрафної цілив капітан Адріан Пуканич — вище. Пізніше Юрій Чонка вискочив тет-а-тет з кіпером. Вирішив перекинути над воротарем, але м’яч пролетів значно вище воріт. Через декілька хвилин “Ужгород” організував ще одну гольову можливість. У швидкій контратаці Стефан Федак прострілював з лівого краю, а Сергій Машталір пробивав вже у підкаті. Кіпер “Хуста” нейтралізував загрозу. Згодом хорощий момент мав Павло Тищук. Він пробивав після передачі партнера, воротар Андрій Ізай ефектно перевів на кутовий.

Вже у наступній затяжній атаці Адріан Пуканич пробивав у дальній кут, страж воріт відбив, однак першим на добиванні був Сергій Машталір. Буквально через якісь три хвилини Юрій Чонка навісив з лівого флангу і Віктор Ряшко прицільно пробив — 2:0. На 34 хвилині “Хуст” відповів дальнім ударом. М’яч пролетів повз. Трохи згодом “ужгородці” могли збільшити перевагу. Тищук бив після пасу Майбороди, однак забити не вдалось. Ще пізніше вже Машталір бив з близької відстані після пасу Тищука: Ізай відбив.

У другому таймі Пуканич був близьким до голу після удару зі штрафного. Не вистачило зовсім трохи. Через декілька хвилин Сергій Машталір вийшов сам на сам, прокинув повз воротаря, але захисники зуміли вчасно вибити подалі. На 54 хвилині Василь Беца навішував з правого краю: Машталір пробивав головою, але Ізай перевів на кутовий.

Ще пізніше уже Шкіндер загрожував воротам “Хуста”. Він бив низом з-за меж штрафної, але у ворота не влучив. На 57 хвилині підопічні Володимира Васютика зробили рахунок розгромним. Сергій Майборода забив у порожні після пасу Вадима Ференцика. А на 66 хвилині Стефан Федак ефектно пробив з-за меж штрафної, збільшивши перевагу — 4:0. Сергій Машталір на 69 хвилині ударом з пенальті зробив рахунок 5:0. Опісля головний тренер Володимир Васютик дав можливість зіграти кільком футболістам СДЮСШОР Ужгород, які займаються з командою.

• На 73 хвилині Володимир Дуран пробивав зі штрафного. М’яч полетів низом — “Хуст” врятувала стійка.
  • На 75 хвилині Іван Капустей пройшов правим флангом і віддав на порожні ворота Крістіану Селешу — 6:0.

Вже на заключних хвилинах Вадим Ференцик міг забивати сьомий м’яч. Гравець вискочив на рандеву з кіпером, обіграв його, але влучив у стійку. “Ужгород” перемагає і продовжує підготовку до другого кола змагань. У неділю, 21 лютого, команда зіграє товариський матч проти ФК “Медея” Оноківської ОТГ.

“Ужгород” — “Хуст” 6:0

• Штучне поле стадіону “Авангард”
  • Суддя: Назар Дьордь
  • Голи: Сергій Машталір 28 хв, Віктор Ряшко 31 хв, Сергій Майборода 57 хв, Стефан Федак 66 хв, Сергій Машталір 69 хв (з пенальті), Крістіан Селеш 75 хв.
  • “Ужгород”: Михайло Готра (Андрій Калай 63 хв) Олег Допілка (Січка 63 хв), Владислав Шкіндер (Іван Капустей 63 хв), Дмитро Сартіна (Максим Лютнянський 63 хв) Стефан Федак (Артур Полячук 73 хв), Віктор Ряшко (Василь Беца 46 хв (Руслан Іванчик 76 хв), Адріан Пуканич (Максим Минайленко 63 хв), Юрій Чонка (Володимир Дуран 46 хв) Сергій Машталір (Крістіан Селеш 70 хв) Павло Тищук (Вадим Ференцик 46 хв) Сергій Майборода (Іван Повхан 70 хв)
  • Головний тренер: Володимир Васютик