Закарпатці здобули перше місце в II етапі Чемпіонату Європи з волейболу на снігу

Закарпатці здобули перше місце в II етапі Чемпіонату Європи з волейболу на снігу
Спортсмени із Закарпаття посіли перше місце в ІІ етапі Чемпіонату Європи з волейболу на снігу. Він відбувався в Австрії з 26 по 28 лютого. Про це розповів волейболіст команди Михайло Скукіс.

 

За його словами, вони обіграли інші команди з майже 15 країни Європи.

У фіналі волейболісти грали з командою з Росії, зазначив Михайло Скукіс.

"Найважчим все-таки був психологічний настрой: команда з Росії, з якою ми грали в фіналі, вони фаворити. Вони до цього турніри усі інші вигравали. Але ми налаштувалися, один одного підтримували. Ми в Україні перші з волейболу на снігу, які виграли перше місце на етапі Чемпіонату Європи", — розповів Михайло.

Перше місце здобули закарпатці в II етапі Чемпіонату Європи з волейболу на снігуфото Михайла Скукіса

Спортсмен зазначив, що його команда займається волейболом понад 17 років. Тренуються чоловіки п’ять разів на тиждень.

"У літній період, це 5-6 місяців, це пляжний волейбол. Взимку, коли холодно – це класичний волейбол. Ми зараз треті в національному рейтингу по пляжному волейболу", — розповів чоловік.

Цей вид спорту зародився в австрійському місті Вайгейні, де і відбувався ІІ етап Чемпіонату Європи з волейболу на снігу, пояснив гравець команди Максим Кузьмін.

Перше місце здобули закарпатці в II етапі Чемпіонату Європи з волейболу на снігуфото Михайла Скукіса

"Там вкладають великі кошти для популяризації цього виду спорту, — сказав він. — Для того, щоб люди грали, знали. А в нас він в Україні тільки рік, коли ми поїхали до Словаччини, люди почали дізнаватися. Але й досі, коли люди чують волейбол на снігу – їм стає смішно. Ця дисципліна до 2026 року має стати олімпійською дисципліною: нам потрібно їздити та збирати нагороди, щоб від України був представник на Олімпійських іграх", – зазначив він.

За словами Максима Кузьміна, це друга перемога в їхньої команди з волейболу на снігу. Торік волейболісти здобули друге місце на змаганнях у Словаччині.

Суспільне Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 березня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів