Перевірка готовності: ФК "Ужгород" провів спаринг проти першолігової "Ниви"

“Ужгород” провів черговий товариський матч у процесі підготовки до другого кола чемпіонату. На штучному полі стадіону “Авангард” команда зіграла проти першолігової тернопільської “Ниви”. Закарпатська команда мінімально поступилася супернику, але показала хорошу гру.

На старті матчу гольових моментів було не багато. Після першої десятихвилинки Сергій Машталір пробивав після пасу Адріана Пуканича. Оборонець блокував удар, перевівши на кутовий. На 15 хвилині “Нива” вийшла вперед: на хорошу позицію для удару вивели Андрія Різника. Той реалізував вихід ударом низом у дальній кут. Протягом першої половини гравці обох команд демонстрували цупку боротьбу у центрі поля. На 44 хвилині Віктор Ряшко виборов м’яч у штрафній і віддав на вільного Адріана Пуканича. Той не влучив у ворота. Через якусь мить вже Сергій Майборода пробивав з вигідної позиції, вийшовши практично сам на сам. Кіпер відбив. На останній хвилині першого тайму “Нива” провела контратаку. Андрій Різник потужно пробив з-за меж — 0:2.

У другому таймі “ужгородці” перехопили ініціативу і створили кілька небезпечних моментів. Зокрема, Юрій Чонка гостро пробивав злету — вище воріт. Згодом Віктор Ряшко цілив у дев’ятку зі штрафного: м’яч влучив у поперечку. Пізніше знову Віктор Ряшко бив зі стандарту. Цього разу вже кіпер здійснив сейв. На 63 хвилині Адріан Пуканич бив з-за меж штрафної: воротар з пострілом впорався. На 82 хвилині з третьої спроби Віктор Ряшко забив: він майстерно перекинув стійку, голкіпер не мав шансів — 1:2.

Після цього “Ужгород” спробував відновити паритет, але часу залишилося надто мало. Підопічні Володимира Васютика показали хороший футбол і боролися проти суперника на рівних. Вже всередині березня обидві команди проведуть свої перші поєдинки другого кола — у Першій та Другій лігах відповідно.

“Ужгород” — “Нива” Тернопіль 1:2