До уваги закарпатських платників податків: заяву про застосування спрощеної системи оподаткування слід подати до 15 червня

До уваги закарпатських платників податків: заяву про застосування спрощеної системи оподаткування слід подати до 15 червня
Фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області нагадують, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання (далі – СГ) подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (далі – заява) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308.

 

Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, відповідно до норм Податкового Кодексу може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Якщо фізична особа – підприємець, яка на початок поточного року перебувала на спрощеній системі оподаткування та щодо якої державним реєстратором прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів та не може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування, оскільки вже скористалась своїм правом на застосування спрощеної системи оподаткування у цьому році. Разом з тим, така фізична особа може перейти на спрощену систему оподаткування з 01 січня наступного року за умови відповідності вимогам ст. 291 ПКУ.

ДПС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 червня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів