Патрульні на Закарпатті зупинятимуть великоваговий транспорт, який може руйнувати дорогу

"Вони будуть виявляти порушення правил проїзду транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують норму, — йдеться в повідомленні Патрульної поліції у Facebook. — У разі введення тимчасового обмеження руху транспортних засобів понад 24 тонни за температури вище 28 С, вантажівки направлятимуть до майданчиків їх тимчасового відстою".
Пунктів відстою великовагового транспорту, нагадаємо, на Закарпатті 14. Найбільше по М-06 Київ-Чоп: один пункт на Нижніх Воротах, решта – вже за перевалом.
Патрульні притягатимуть водіїв до відповідальності за порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритного і великовагового транспорту.
Суспільне Закарпаття
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На кордоні з Угорщиною прикордонники зупинили двох чоловіків із підробленими документами
- На Закарпатті «заочно» судитимуть шістьох колаборантів, які працювали з окупантами у херсонській в’язниці
- Понад 75 тисяч гривень штрафу: в Ужгороді зупинили водія «під кайфом», який вже був позбавлений прав
- Державний ринковий нагляд: працівники Укртрансбезпеки виявили порушення вимог безпечності продукції в Ужгороді
- Об’їжджали контрольний пост: провідника з двома порушниками зупинили прикордонники з поліцейськими неподалік від кордону з Угорщиною
- Презентація в Ужгороді картини «Народження і смерть заради життя»: вшанування пам’яті захисників через мистецтво
- В Ужанському Нацпарку фотопастки зафіксували ведмедицю з малятами, які не сплять узимку
- Ветерани підкорили зимовий Петрос під час реабілітаційної мандрівки
- Двічі за день гірські рятувальники вирушали на порятунок заблукалих лижників
- На Мукачівщині поліція затримала підозрювану, яка ножем поранила співмешканця
- У 2026 році на Закарпатті вже зафіксовано 2 випадки сказу серед тварин
- У Перечині відкрили публічну мініскульптуру шовдарю
- Разом до Перемоги: підтримка ЗСУ від Закарпатської митниці
- З нагоди Міжнародного дня рідної мови в Ужгороді відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові»
- 10 операцій за два дні: в обласній дитячій лікарні допомогли маленьким пацієнтам із складними патологіями
- Ужгородський замок – серед пам'яток, які нещодавно внесли до Держреєстру нерухомих пам’яток України
- На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
- Прикордонники на Закарпатті вдосконалювали навички виявлення підроблених документів
- Майже на 2 млн грн: на українсько-словацькому кордоні зупинили контрабанду фірмового одягу
- Коли рахунок іде на хвилини: як закарпатські гвардійці відпрацьовують знання з тактичної медицини

До цієї новини немає коментарів