Закарпатці мають укласти договори на проведення технічного обслуговування внутрішніх газових мереж

Закарпатці мають укласти договори на проведення технічного обслуговування внутрішніх газових мереж
Майже 205 тисяч приватних будинків та 72 тисячі квартир на Закарпатті зобов’язані провести технічне обслуговування газових систем. Про це повідомляють в АТ «Закарпатгаз». За словами начальника відділу технічного обслуговування підприємства Віктора Русина, за законом відповідальність за внутрішні мережі та газове обладнання у квартирах й приватних будинках несуть їх власники.

 

Наразі Закарпатгаз почав укладати договори зі споживачами на проведення техобслуговування газових систем. Відповідний типовий договір вже розробила НКРЕКП. Необхідність своєчасної перевірки газових мереж стосується абсолютно всіх будинків, незалежно від форми управління (ОСББ, ЖРЕРи, КП, БК тощо).

«Наше підприємство пропонує своїм клієнтам укласти договір на технічне обслуговування внутрішніх мереж – його вартість становить 300 грн на увесь рік. Такого разового огляду систем цілком достатньо для того, аби споживач був впевнений у своїй безпеці», — пояснює начальник відділу технічного обслуговування АТ «Закарпатгаз» Віктор Русин.

У вартість такого технічного обслуговування входить:

  • обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу
  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів
  • огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку
  • перевірка працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах
  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

 

У Закарпатгазі звертають увагу споживачів, що літо — найкращий час для проведення технічного огляду мереж, поки немає значного навантаження на газові комунікації.

 

22 червня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів