Центр масової вакцинації в Ужгороді в ПАДІЮНі від сьогодні працюватиме щодня

Центр масової вакцинації в Ужгороді в ПАДІЮНі від сьогодні працюватиме щодня
Центр масової вакцинації в Ужгороді в ПАДІЮНі відсьогодні, 21 липня, працюватиме щодня, із 10:00 до 15:00. Про це міський голова Богдан Андріїв повідомив сьогодні на брифінгу у Закарпатській облдержадміністрації, де йшлося про початок 5-го етапу вакцинації.

 

В Ужгороді зараз працює близько 10 пунктів щеплення, зокрема в міській поліклініці, у чотирьох сімейних амбулаторіях, а також у кількох приватних клініках. Понад 15 тисяч жителів міста вже отримали щеплення, з них майже 7 тисяч і другу дозу, зазначив Богдан Євстафійович та закликав ужгородців активніше вакцинуватися, адже це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусу.  

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков наголосив на доступності щеплення для кожного закарпатця:  «В області збільшуємо можливості для проведення активної вакцинальної кампанії, розширюємо мережу відповідних Центрів. Тепер кожен охочий може захиститися від COVID-19».  

Читайте також: Богдан Андріїв: «Іншого шляху захистити себе та рідних від зараження COVID-19, ніж вакцинація, немає!»

Регіональний координатор вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик повідомила, що напередодні у регіон прибуло 26 700 доз вакцини Moderna, ця вакцина аналогічна до Comirnaty/Pfizer-BioNTech, ефективна, рекомендована ВООЗ до екстреного використання і визнана у багатьох країнах світу. Препарати Pfizer і Moderna використовуватимуть для вакцинації організованих колективів, додала пані Тимчик.

На сьогодні повний захист від COVID-19 отримало трохи більше 6% закарпатців, а для колективного імунітету цей показник має становити близько 70%. Тому краян закликають бути свідомими і подбати про себе та близьких.

Читайте також: На Закарпатті під час 5-ї хвилі вакцинації від COVID-19 працюватиме 200 пунктів щеплення

Ужгородська міська рада

 

21 липня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів