Турнір із фехтування стартував в Ужгороді

Турнір із фехтування стартував в Ужгороді
ХХІІ Всеукраїнський турнір країн Карпатського Єврорегіону з фехтування на шпагах серед кадетів, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Василя Герея, стартував сьогодні у спорткомплексі «Юність» в Ужгороді.

 

Цими вихідними тут змагатимуться близько двох сотень учасників – молодь 2005-2008 р.н. – з різних куточків України (вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності, закладів освіти спортивного профілю, фізкультурно-спортивних товариств, спортивних клубів), а також закордонні гості – команда з Туреччини.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв на офіційному відкритті змагань привітав учасників, серед яких – висловив сподівання – майбутні чемпіони України, Європи та світу, олімпійські чемпіони:

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

«Приємно, що вже традиційно наше місто приймає юних фехтувальників, які постійно вдосконалюються в цьому олімпійському виді спорту. Пишаємося нашою потужною династією спортсменів Гереїв, які прославляють Закарпаття далеко за межами України. Дякую тренерам, організаторам, спонсорам, усім, хто долучився до проведення цих змагань. А учасникам – вдалих поєдинків і гарних вражень про наш край та місто».

Після офіційного відкриття та привітання гостей учасники перейшли до поєдинків. Сьогодні змагаються хлопці, завтра нагороди в особистій першості розіграють і дівчата.

Відеотрансляція змагань – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MjI-MRqCVcg...

За результатами можна стежити тут: http://engarde-service.com/siteTemplate.php?lang=en...

Ужгородська міська рада

 

04 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів